RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj reštaurácie 409 m2, Radošina

Nitriansky

PREDAJ komerčný objekt, penzión Radošina časť Bzince

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť - komerčný objekt Radošina Bzince. Nehnuteľnosť je zrekonštruovaná na prevádzkovú budovu určenú k činnosti pohostinstva a penziónu. Na liste vlastníctva je budova evidovaná ako rodinný dom. Na prízemí budovy sa nachádza kompletné vybavenie na činnosť reštaurácie, vrátane kuchyne. Kuchyňa je vyhotovená v stave holopriestoru, so všetkými potrebnými rozvodmi. Reštauračná časť je kompletne urobená, vrátane výčapných a chladiacich zariadení. Poschodie je novostavba - nadstavba. Nachádzajú sa tu kompletné rozvody energií. Je potrebné dobudovať priečky podľa projektu. Táto časť môže slúžiť ako ubytovacie zariadenie s možnosťou vyhotovenia jedného bytu, napr. pre majiteľa. ♦ Využite získanie bezkonkurenčných podmienok s Hypotékou Plus, pri kúpe tejto nehnuteľnosti! http://hypoteka.remax-slovakia.sk/hypoteky?tab=formular&s=0bee2b721984a25a72fcd7221eea177f#hypocalc ♦ V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie kontaktujte nášho realitného makléra v našej realitnej kancelárii RE/MAX.

Cena predaj: 159 900,00 € Za nehnuteľnosť
Hypotéka Plus od 507 € / mes. (chcem porovnanie)
Číslo zakázky 115-N00157
OkresTopoľčany
MestoRadošina
Počet poschodí1
Úžitková plocha409 m²
Plocha kancelárii178 m²
Plocha parcely901 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (18 nehnuteľností)

Stanislava Zamcová

Stanislava Zamcová Stanislava Zamcová

Stanislava Zamcová

RE/MAX NAMAX
Malinovského 1232/16
Nové Mesto nad Váhom, 915 01
Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: +421 908 593 283
Tel. do kancelárie: +421 908 513 793
E-mail: stanislava.zamcova@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

NA PREDAJ rodinný dom Radošina Bzince

Predaj domu 409 m2, Radošina

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť - rodinný dom Radošina Bzince. Nehnuteľnosť je zrekonštruovaná na prevádzkovú

159 900,00 €