RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj penziónu 400 m2, Podhájska

Nitriansky

predaj apartmánový dom, penzión Podhájska

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt s troma samostatne stojacimi budovami 1 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Na pozemku o rozlohe 1007 m2 sa nachádza penzión, rodinný dom a samostatne stojaci apartmánový domček. Všetky objekty prešli rozsiahlou a náročnou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená v roku 2015. V penzióne sú 3 dvojposteľové a 3 štvorposteľové apartmány. V každom sa nachádza samostatná kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Všetky apartmány na prízemí majú samostatnú terasu a súčasťou budovy je aj zimná záhrada s krbom. Každá z budov je napojená na obecnú vodu, plyn, elektrinu, vykurovanie zabezpečujú dva plynové kotle. V apartmánovom domčeku sú dve postele, kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Domček je podpivničený a má samostatnú terasu. Rodinný dom má dve nepriechodné izby, kuchyňu a predpripravené schody do podkrovia, ktoré je zrekonštruované, ale nevyužíva sa. Nový majiteľ môže rodinný dom využívať ako apartmánový dom a v prípade zobytnenia podkrovia by v ňom mohli byť spolu 4 štvorposteľové apartmány. Momentálne objekt ponúka nocľah pre 24 osôb bez prísteľkov. Parkovisko pre hostí je vydláždené zámkovou dlažbou a je priamo na pozemku. Na dvore boli zachované pôvodné dreviny + vysadené okrasné dreviny a slúži ako terasa pre všetkých hostí. Objekty sú napojené na dve žumpy, z ktorých je pripravené napojenie, ak bude vybudovaná obecná kanalizácia. V obci sa nachádza všetka občianska vybavenosť. Termálne kúpalisko Podhájska poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období. Návštevníkov kúpaliska tvoria nielen Slováci, ale aj turisti z Čiech, Poľska, Maďarska, Rakúska a iných krajín. Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je aj novootvorené Wellness centrum Aquamarin. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Cena predaj: 249 000,00 € Za nehnuteľnosť
Hypotéka Plus od 789 € / mes. (chcem porovnanie)
Číslo zakázky 128-N00007
OkresNové Zámky
MestoPodhájska
Počet poschodí2
Úžitková plocha400 m²
Plocha parcely1007 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (12 nehnuteľností)

Juraj Činčura

Juraj Činčura Juraj Činčura

Juraj Činčura

RE/MAX Premium
Kráľovská cesta 1
Nitra, 949 01
Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: 0948 490 950
Tel. do kancelárie: 0902 729 108
E-mail: juraj.cincura@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

PREDAJ penzión Podhájska

Predaj penziónu 339 m2, Podhájska

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť - zabehnutý penzión vo vyhľadávanej lokalite - obci Podhájska. Penzión je v pln

399 900,00 €