RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Prenájom komerčného priestoru 200 m2, Košice - Sídlisko Ťahanovce

Košický

prenájom obchodné a skladové priestory

Detailné informácie

Ponúkame na prenájom obchodno skladovacie priestory v Tahanovciach. Úžitková plocha priestoru je 200 m2, vykurovanie je plynové. Priestor má samostatný vchod a v súčastnosti je rozdelený sadrokartonovou priečkou s dverami na dve miestnosti 120 m2 a 80 m2. V prípade záujmu je možnosť úpravy vnútorných priestorov podľa potreby. K dispozícii je internet, tel. linky. Objekt je napojený na všetky IS. Priestor má vlastné merače vody, elektriny a kúrenie sa rozpočítava podľa m2. K priestorom je možne vyhradiť parkovacie miesta pri budove. Vedľa priestorov sa nachádza reštaurácia. Cena prenájmu je : 5 EUR/m2/mesiac bez DPH + médiá.

Cena prenájom: 5,00 € m²/mesiac
Poznámka k ceneplus DPH a energie
Číslo zakázky 064-N01589
OkresKošice I
MestoKošice - Sídlisko Ťahanovce
UlicaJuhoslovanská
Počet poschodí2
Úžitková plocha200 m²
Plocha kancelárii200 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (23 nehnuteľností)

Vladimír Rampáček

Vladimír Rampáček Vladimír Rampáček

Vladimír Rampáček

RE/MAX Eden
Hlavná 70
Košice, 04001

Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: 0905971958
Tel. do kancelárie: 055/6226922
E-mail: vladimir.rampacek@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Predaj priestranný 3 izbový byt Košice, sídlisko Ťahanovce

Predaj bytu (3 izbový) 79 m2, Košice - Sídlisko Ťahanovce

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj, 3 - izbový byt na Varšavskej ulici, sídlisko Ťahanovce. Byt je odkúpený do osobného vla

89 000,00 €