RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj bytu (3 izbový) 62 m2, Mýto pod Ďumbierom

Banskobystrický

Na predaj apartmán, novostavba, Mýto pod Ďumbierom

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj apartmán v novom projekte apartmánových domov "MytoApartments", v malebnej obci Mýto pod Ďumbierom, nachádzajúcej sa v srdci Národného parku Nízke Tatry. Projekt "MytoApartments" zahŕňa 14 trojpodlažných apartmánových domov s 3 apartmánmi a jeden veľký apartmánový objekt s 12 apartmánmi. ZÁKLADNÉ ÚDAJE - novostavba - 3-izbový apartmán nachádzajúci sa na 1. nadzemnom podlaží - rozloha 61,57 m2 + vonkajšie schodisko 4,25 m2 - stav: plne dokončený, vybavený spotrebičmi a zariadený nábytkom DISPOZÍCIA APARTMÁNU vonkajšie schodisko (4,25m2), zádverie (3,40m2), kúpelňa so sprchovacím kútom a WC (4,72m2), kuchynský kút (4,56m2) spojený s obývacou izbou (17,54m2), 1. spálňa (14,95m2), 2. spálňa (16,40m2) VNÚTORNÉ VYBAVENIE APARTMÁNU POPIS OKOLIA Obec Mýto pod Ďumbierom leží medzi Podbrezovou (9km) a Čertovicou (13km) a je vyhľadávaným lyžiarskym strediskom Nízkych Tatier - lyžiarske zjazdovky sú priamo v obci. V blízkom okolí sú aj ďalšie lyžiarske strediská - Tále (5km), Chopok - Kosodrevina (10km), Čertovica (13km). Milovníci lyžovania ocenia zastávku skibusov priamo pred apartmánovými domami. Lokalita ponúka príjemný relax v lone nádhernej tatranskej prírody aj v letnom období - množstvo turistických chodníkov, cyklotrás, golfové ihrisko na Táloch (10km), konská farma v susedstve, návšteva Belianskej a Bystrianskej jaskyne, Čiernohronská železnička, Tarzánia Tále - opičia dráha (10km), kúpalisko Tále (10km), sauna, fitness. ZHODNOTENIE Vzhľadom na potenciál tejto rekreačnej lokality a rastúci stavebný boom podobný tomu na neďalekom Chopku, sú tieto apartmány výbornou investičnou príležitosťou. Cena apartmánu:

Cena na vyžiadanie v kancelárii Za nehnuteľnosť
Číslo zakázky 112-N00258
OkresBrezno
MestoMýto pod Ďumbierom
Celková plocha62 m²
Úžitková plocha61 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (9 nehnuteľností)

Soňa Kovačevičová

Soňa Kovačevičová Soňa Kovačevičová

Soňa Kovačevičová

RE/MAX Aston
Werferova 1
Košice, 041 01
Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: +421 908 177 563
Tel. do kancelárie: 0918 627 518
E-mail: sona.kovacevicova@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Investičná príležitosť Mýto pod Ďumbierom

Predaj pozemku 3035 m2, Mýto pod Ďumbierom

Realitná kancelária RE/MAX má pre Vás na predaj stavebný pozemok v obci Mýto pod Ďumbierom. Pozemok sa nachádza neďaleko lyžiarskeho stre

60,00 €