RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj domu 52 m2, Moravské Lieskové

Trenčiansky

PREDAJ rodinný dom / chalupa Moravské Lieskové

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť - dom / chalupu v tichej časti obce Moravské Lieskové, časť Šance. Domček pochádza z r. 1890, minulý rok však prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. V dome je nová elektrika, rozvody vody, odpadu, kúrenia, nové omietky, podlahy. Má dve obytné miestnosti, kúpeľňu so sprchovým kútom a WC, vstupnú chodbu. V prípade záujmu je možné urobiť aj bývanie pod strechou. K tomuto je však potrebné stavbu stavebne prispôsobiť. Kúrenie je riešené plynovým kotolom zn. PROTHERM, ako i ohrev vody, ktorý je možný aj na elektriku. Dom je napojený na vlastnú studňu a žumpu (8m3). K domu prináleží pekný rovinatý pozemok. Pod bránou je možné garážovať auto. ♦ Využite získanie bezkonkurenčných podmienok s Hypotékou Plus, pri kúpe tejto nehnuteľnosti! http://hypoteka.remax-slovakia.sk/hypoteky?tab=formular&s=0bee2b721984a25a72fcd7221eea177f#hypocalc V obci Moravské Lieskové je kompletná občianska vybavenosť. V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie kontaktujte makléra ponuky v našej realitnej kancelárii RE/MAX.

Cena predaj: 54 900,00 € Za nehnuteľnosť
Hypotéka Plus od 174 € / mes. (chcem porovnanie)
Číslo zakázky 115-N00163
OkresNové Mesto nad Váhom
MestoMoravské Lieskové
Úžitková plocha52 m²
Plocha ďalšej zelene183 m²
Plocha parcely662 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (15 nehnuteľností)

Stanislava Zamcová

Stanislava Zamcová Stanislava Zamcová

Stanislava Zamcová

RE/MAX NAMAX
Malinovského 1232/16
Nové Mesto nad Váhom, 915 01
Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: +421 908 593 283
Tel. do kancelárie: +421 908 513 793
E-mail: stanislava.zamcova@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

PREDAJ - rodinný dom - Novostavba - Moravské Lieskové

Predaj domu 178 m2, Moravské Lieskové

Realitná kancelária RE/MAX ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa, nehnuteľnosť, rodinný dom (novostavba) v obci Moravské Lieskové. Sam

160 000,00 €
Vrátane provízie a právnych služieb