RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Prenájom bytu (3 izbový) 64 m2, Bratislava - Karlova Ves

Bratislavský

Na prenájom zariadený 3 izbový byt s lodžiou v Karlovej Vsi

Detailné informácie

RE/MAX ponúka na prenájom zariadený 3 izbový byt s veľkou lodžiou na 11. poschodí z 13.p. v panelovej stavbe v Karlovej Vsi. BYT: Má dve nepriechodné dve spálne. Kuchyňa s vybavením: chladnička,plynový sporák, el. rúra, práčka. Wc je samostatné. Spálňa s dvojposteľou. Byt má aj priestranný šatník pri vstupnej chodbe. Na lodžiu je vstup z kuchyne aj z obývačky. Ostané nábytkové zariadenie vo fotodokumentácii. Pôdorys je priložený vo fotografiách. Orientácia je východná ( kuchyna, obývačka, izba) a južná (jedna izba). DOM: Adresa- Kuklovská 7 Karlova Ves. Zateplený bytový dom s novými výťahmi je obkolesený zeleňou. OKOLIE: Lokalita v centre Karlovej Vsi. Poloha umožňuje kompletnú občiansku vybavenosť. Výborné napojenie MHD na centrum. CENA: 610€ vrátane nákladov za energie a internetu. Byt je pripravený pre nového nájomníka. ODPORÚČAM OBHLIADKU © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX Diamond.

Cena prenájom: 610,00 € za mesiac
Poznámka k cenevrátane energií a internetu
Číslo zakázky 082-N01436
OkresBratislava IV
MestoBratislava - Karlova Ves
UlicaKuklovská
Číslo poschodia11
Počet poschodí13
Celková plocha64 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (10 nehnuteľností)

Matej Hríbik

Matej Hríbik Matej Hríbik

Matej Hríbik

RE/MAX Diamond
Miletičova 1
Bratislava, 821 08
Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: 0908 570 702
Tel. do kancelárie: 0914 337 703
E-mail: matej.hribik@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Veľkometrážny slnečný 2-izbový byt (95,25 m2) s balkónom v novostavbe

Predaj bytu (2 izbový) 95 m2, Bratislava - Karlova Ves

Ponúkame na predaj nadštandardný veľkometrážny 2-izbový byt s balkónom (7,2 m2). Základné parametre: Ulica: Kresánkova, Dlhé Diely, Br

170 000,00 €