RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Prenájom komerčného priestoru 66 m2, Dunajská Streda

Trnavský

Prenájom: Kancelárske priestory, Dunajská Streda, 66 m2 celkom

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Dunajskej Strede na prízemí polyfunkčnej budovy. Priestory a hygienické zázemie boli úplne obnovené. Ponúkane priestory pozostávajú z troch kancelárií s rozlohou 15 m2, 25 m2 a 26 m2. K priestorom patrí spoločná chodba a toalety. Pred budovou je bezproblémové parkovanie. Cena nájmu na mesiac 580 EUR bez DPH. V cene nájmu sú zahrnuté preddavkové platby vody a elektriku prenajímateľ hradí sám. Každá kancelária má samostatné meranie elektriky a vykurovanie kancelárie sú zabezpečné elektrikou. Pri uzatvorení nájomnej zmluvy je potrebné uhradiť 2 mesačnú kauciu. Priestory s ponúkané na dlhodobý nájom ale minimálne na 1 rok.

Cena prenájom: 580,00 € za mesiac
Poznámka k cenebez DPH
Číslo zakázky 044-N05634
OkresDunajská Streda
MestoDunajská Streda
UlicaŠportová
Plocha kancelárii66 m²
Plocha najmenšia15 m²
Plocha najväčšia26 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (36 nehnuteľností)

Alžbeta Csibová

Alžbeta Csibová Alžbeta Csibová

Alžbeta Csibová

RE/MAX Attractive
Hlavná 28/7, 2.p.
Dunajská Streda, 92901

Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: +421 905 662 259
Tel. do kancelárie: +421 31 550 55 55,
E-mail: alzbeta.csibova@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Predaj: 4-izbový byt, rozsiahlá rekonštrukcia, Neratovické námestie, Dunajská Streda

Predaj bytu (4 izbový) 81 m2, Dunajská Streda

Realitná kancelária REMAX exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou v meste Dunajská Streda na Neratovickom námestí. Byt s výmerou

73 000,00 €