RE/MAX vám prináša prvotriedny servis vďaka spolupráci s tými najlepšími!

Rovnako ako spoločnosť RE/MAX i sieť našich odporúčaných dodávateľov neustále narastá. Členmi programu sú renomované spoločnosti, ktoré poskytujú predovšetkým našim klientom, majiteľom realitných kancelárií a maklérom RE/MAX prvotriedne služby a produkty za špeciálnych obchodných podmienok. Vďaka našim obchodným dodávateľom vieme ponúknuť pri sprostredkovaní realitného obchodu viac ako ste štandardne zvyknutí.

Pridaná hodnota pre našich klientov.

Realitní makléri RE/MAX predstavujú pre nášho klienta nie len záruku profesionálneho prístupu a špičkového realitného servisu. Vďaka našim obchodným partnerom vám vieme poskytnúť vždy o niečo navyše.

Váš realitný maklér RE/MAX vám pomôže zaistiť najvýhodnejšie financovanie nákupu nehnuteľnosti prostredníctvom produktu RE/MAX Hypotéka a ušetrí vám bankové poplatky a váš čas vybavením úveru priamo v realitnej kancelárii.

Našli ste si vašu vysnívanú nehnuteľnosť? Realitný maklér RE/MAX vám poskytne 15% zľavu na sťahovanie prostredníctvom kvalitnej sťahovacej spoločnosti. Avšak servis a výhody nášho zákazníka nekončia po sprostredkovaním realitného obchodu. I po nájdení nového bývania sú vám naši realitní makléri k dispozícii. Radi vám pomôžu vybaviť internet zadarmo alebo zľavu na nákup značkovej elektroniky za veľkoobchodné ceny. A mnoho ďalších skvelých benefitov, ktoré nájdete iba u nás.

Chcete spolupracovať pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti s maklérmi RE/MAX? Kliknite sem.

Pridaná hodnota pre majiteľov našich realitných kancelárií.

Ste majiteľom vlastnej kancelárie alebo rozmýšľate o podnikaní v realitách? Majitelia našich realitných kancelárií sú nezávislými podnikateľmi s možnosťou zdieľania výhod najväčšej realitnej siete na Slovensku.

Okrem využívania moderných technológií, prezentácie na web stránke RE/MAX alebo unikátneho systému vzdelávania, môžu majitelia realitných kancelárií RE/MAX čerpať výhody taktiež z ponuky našich dodávateľov. V prípade, že ste členom siete kancelárií RE/MAX, môžete ušetriť tisíce mesačne napríklad na telefonovaní, zariadení kancelárie nábytkom a IT technikou alebo inzercii a reklame. Franšízistom RE/MAX tak pomáhame znížiť prevádzkové náklady na ich podnikanie na minimum.

Chcete sa stať majiteľom realitnej kancelárie RE/MAX? Kliknite sem.

Pridaná hodnota pre našich realitných maklérov.

Predstavte si realitného makléra, ktorý by rozumne ušetril tisíce na svojom účte za mobilný telefón, alebo na benzíne a servise svojho auta. Ušetrené peniaze by následne investoval do osobnej reklamy a to rovno v najčítanejšom miestnom realitnom časopise s 50% zľavou. Na základe tohto inzerátu by sa mu ozvalo množstvo nových klientov. Maklér by neváhal a zabezpečil by im profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti pomocou video prehliadky za minimálnu cenu. Okrem toho by pomohol klientovi vybaviť internet priamo v kancelárii a venoval mu zľavu na sťahovanie alebo nákup elektroniky. Nemožné? Nie pre realitných maklérov RE/MAX, ktorí majú jedinečnú možnosť čerpať výhody z ponuky našich obchodných dodávateľov. Naši realitní makléri tak nemusia šetriť svoje náklady na úkor klienta. Naopak, môžu poskytovať nadštandardné služby a to pri najnižších nákladoch na svoje podnikanie.

Chcete sa stať maklérom RE/MAX? Kliknite sem.

Staňte sa vybraným členom Programu schválených dodávateľov RE/MAX!

Máte záujem poskytovať služby a produkty prostredníctvom realitnej siete RE/MAX? Mohla by ponuka vašej spoločnosti osloviť našich klientov, franšízantov alebo realitných maklérov? Ponúkame vám obchodný kanál s vyše 60 realitnými kanceláriami, 400 maklérmi a stovkami klientov na celom Slovensku. Napíšte nám vašu ponuku na spoluprácu a staňte sa členom Programu odporúčaných dodávateľov RE/MAX. Môžete sa tak zaradiť medzi vybraných obchodných partnerov, ktorí budú zdieľať úspech siete RE/MAX na Slovensku spolu s nami.

Chcete sa stať obchodným dodávateľom RE/MAX? Napíšte nám na info@remax-slovakia.sk

Spolupracujeme s občianským združením Svet Mobility, ktoré vzniklo za účelom poskytovania pomoci pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

Web

Stačí pár klikov a naši experti pre Vás pripravia tie najvýhodnejšie ponuky z trhu. Hypotéka, sporenie pre deti, nastavenie dôchodku, poistenie či bezplatný audit existujúcich zmlúv na jednom mieste. Počítajte s nami!

Web

Spoločnosť iNET pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Máme bohaté skúsenosti s poskytovaním služieb v oblasti outsorcingu správy výpočtovej techniky, budovania a správy počítačových sietí.

Web

Spoločnosť LBA s.r.o je dodávateľom RE/MAX pri brandovaní interiérov kancelárií v súlade s našim dizajn manuálom, ďalej dodávateľom propagačných a reklamných predmetov ako sú vizitky, perá, bloky a pod. a taktiež dodávateľom tlače a jazykových prekladov dokumentov.

Web

Cestovná kancelária EDEN

Web

Zažite radosť a dobrodružstvo pri jednej z najstarších a najromantickejších foriem letectva na svete. Darujte sebe alebo svojim blízkym neopakovateľný zážitok z lietania v teplovzdušnom balóne.

Web