RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Prenájom komerčného objektu 750 m2, Spišské Vlachy

Košický

PRIESTORY na PRENÁJOM v meste SPIŠSKÉ VLACHY

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na PRENÁJOM priestory v meste SPIŠSKÉ VLACHY v blízkosti železničnej stanice (Železničná ulica). Priestory je vhodné využiť na ďalšie podnikanie, resp. ako skladové priestory, garáže, či iné využitie. Celý areál, kde sa priestory na PRENÁJOM nachádzajú je oplotený a monitorovaný kamerovým systémom. V prípade dlhodobého nájmu, je po dohode s majiteľom, možnosť urobiť vlastný vchod priamo z cesty, a tým sa úplne osamostatniť od ostatných častí v danom areály. V cene nájmu je : 1. Veľký zastrešený a otvorený prístrešok (oceľová konštrukcia) o celkovej výmere 667m2 (možnosť využiť na spracovanie dreva, alebo aj ako garáž pre veľké poľnohospodárske stroje, resp. iné podnikateľské alebo súkromné účely, v cene nájmu je aj funkčný gater, píla a nakladač guľatiny). 2. Menší prístrešok (uzavretý s oceľovou konštrukciou) o celkovej výmere 80m2 (možnosť využiť ako sklad, resp. remeselná výroba alebo ako garáž pre poľnohospodárske stroje a pod.). 3. Kancelária a sociálne zariadenie (priamo v administratívnej budove daného areálu) Obe prístrešky sú napojené na elektrickú energiu (230V/50 Hz a vo veľkom prístrešku aj 400V/50HZ). Prístup k areálu je priamo po asfaltovej ceste, možnosť prístupu aj pre kamiónovú dopravu. Výhodou areálu je bezprostredná blízkosť železničnej stanice (vlakovej prepravy). V prípade ďalších podrobnosti ohľadom NÁJMU nás neváhajte kontaktovať(0948 062 621). Tešíme sa na obhliadku s Vami. ............................................... © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX.

Cena na vyžiadanie v kancelárii
Číslo zakázky 103-N00540
OkresSpišská Nová Ves
MestoSpišské Vlachy
UlicaŽelezničná
Počet poschodí1
Celková plocha750 m²
Plocha skladu750 m²
Plocha zastavaná750 m2
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (13 nehnuteľností)

Lucia Farkašovská

Lucia Farkašovská Lucia Farkašovská

Lucia Farkašovská

RE/MAX Inori
Sobotské námestie 1769/41
Poprad , 058 01

Slovenská republika

Odkaz na partnera predaja
Tel. na partnera predaja: 0948062621
Tel. do kancelárie: +421 903 653 654
E-mail: lucia.farkasovska@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti partnera predaja

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

Podobné nehnuteľnosti v okolí

NA PREDAJ !!!Rodinný dom v meste SPIŠSKÉ VLACHY

Predaj domu 175 m2, Spišské Vlachy

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v meste Spišské Vlachy (Požiarnická ulica). Rodinný dom je postavený na

Cena na vyžiadanie v kancelárii
Spišské Vlachy - rodinný dom na PREDAJ !!!

Predaj domu 250 m2, Spišské Vlachy

Realitná kancelária RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Spišské Vlachy (Štúrova ulica).

160 000,00 €