RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj domu 70 m2, Lubina

Trenčiansky

PREDAJ • rodinný dom • Podkozince • Lubina

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa, rodinný dom v obci Lubina, časť Podkozince cca 6km po turistickej trase (8km autom) od Veľkej Javoriny.. Dvojpodlažný rodinný dom, s prislúchajúcou parcelou 278 m2, je možné využívať celoročne k trvalému bývaniu, alebo len k príležitostným rekreačným účelom. Polovicu hranice pozemku vytvára horský potôčik. Prístup k pozemku je bezproblémový obecnou asfaltovou cestou. ------------------------------------------------------------- Dispozícia domu v prízemí: • vchod, zádverie so schodiskom na 1.poschodie, kuchyňa, obývacia izba, kúpelňa s WC Dispozícia domu na poschodí: • prístup so schodiska s možnosťou využitia na menšiu izbu, spálňa ------------------------------------------------------------- IS: • voda - pitná (obecná) • septik • elektrika - 220V • kúrenie - lokálne-tuhé palivá Nórska piecka JOTUL (obývacia izba), pôvodná dobová pec (kuchyňa) ------------------------------------------------------------- Rekonštrukcie: • menená strecha (cca 10 r.) • rozvody vody v kúpeľni cca 10 r.) • menené odpady a inštalovaný 3 komorový septik (cca 5 r.) • splachovacie WC (cca 5 r.) • elektrický bojler • vonkajšia fasáda domu (cca 10 r.) ------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť nieje zaťažená žiadnym hypotekárnym úverom alebo inou ťarchou. Predávaná nehnuteľnosť stojí v atraktívnej rekreačnej oblasti, len 8 km od najvyššieho vrchu Bielych Karpát (Veľká Javorina). Veľká Javorina je najvýznamnejším lyžiarskym strediskom v oblasti Západného Slovenska. Obec má významnú polohu aj vďaka jej dopravnej dostupnosti z okresného mesta s jednoduchým prístupom aj z neďalekej diaľnice D1. Ďalšou veľmi blízkou turistickou atrakciou v okolí je stále rozvíjajúca sa MiniFarma, Pamätník SNP na vrchu ROH, a.i. V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti alebo ďalšie informácie kontaktujte nášho realitného makléra v našej realitnej kancelárii RE/MAX. Pri predaji (kúpe) s našou kanceláriou sú kompletné predajné služby samozrejmosťou. Profesionálne obhliadky, rezervačná zmluva, vyhotovenie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, poplatky katastra, úhrada poplatkov za overovanie podpisov. Pre kupujúceho vieme sprostredkovať najvýhodnejšie ponuky financovania + znalecký posudok, vyhotovenie preberacieho protokolu, asistencia pri odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, prehlásenie energií na nového majiteľa. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX NaMax.

Cena predaj: 45 000,00 € Za nehnuteľnosť
Poznámka k ceneVrátane provízie a právnych služieb
Hypotéka Plus od 141 € / mes. (chcem porovnanie)
Číslo zakázky 115-N00203
OkresNové Mesto nad Váhom
MestoLubina
Počet poschodí2
Úžitková plocha70 m²
Plocha parcely278 m²
Plocha zastavaná50 m2
Úžitková plocha podkrovia 30 m²
Úžitková plocha prízemie40 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (20 nehnuteľností)

Marián Bielik

Marián Bielik Marián Bielik

Marián Bielik

RE/MAX NAMAX
Malinovského 1232/16
Nové Mesto nad Váhom, 915 01

Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: +421 905 319 946
Tel. do kancelárie: +421 908 513 793
E-mail: marian.bielik@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

Podobné nehnuteľnosti v okolí

PREDAJ - Rodinný dom - Lubina

Predaj domu 78 m2, Lubina

Realitná kancelária RE/MAX ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa, nehnuteľnosť, rodinný dom v obci Lubina, okres Nové Mesto nad Váhom.

Cena na vyžiadanie v kancelárii
Vrátane provízie a právnych služieb
PREDAJ - Chalupa - (Rekreačná chata) - Lubina - Hrnčiarové

Predaj domu 123 m2, Lubina

Realitná kancelária RE/MAX ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa, nehnuteľnosť, rekreačná chata v obci Lubina - Časť Hrnčiarové, okres

Cena na vyžiadanie v kancelárii
Vrátane provízie a právnych služieb