RE/MAX predáva najviac realít na svete

Mgr. Lucia Farkašovská

Špecializácia - jazyk

  • - Čeština
  • - Angličtina

Špecializácia - typ ponuky

  • - Predaj
  • - Prenájom

Špecializácia - typ nehnuteľnosti

  • - Byty
  • - Domy a vily
  • - Pozemky
  • - Komerčné priestory

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. 0948062621
E-mail lucia.farkasovska@re-max.sk
Web www.re-max.sk/inori
Adresa RE/MAX Inori
Sobotské námestie 1769/41
058 01 Poprad , Slovenská republika
Všetky banky online na jednom mieste Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

indikator hodnotenia

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024 Top Club Bronze Realitný profesionál 1

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

Musím s určitosťou povedať.. s plným vedomím a svedomím ,že predaj nieje iba o tom vedieť perfektne prezentáciu daného produktu , alebo ktorejkoľvek služby v ratane predaja domu. p.Farkašovská má to čomu dnes hovoríme ľudsky prístup , vyžaruje silnú charizmu , stále dobrú naladenosť a hlavne bolo cítiť , že práca ju baví . Veľmi prirodzené vystupovanie (žiadna umelina) ústretovosť a tiež ochota. Týmto chcem veľmi pekne poďakovať p.Farkašovskej za veškeru trpezlivosť a prajem jej len to najlepšie .

Hodnotenie: 10/10

Celý proces kúpy bytu cez spoločnosť Remax prebehol hladko a bez problémov. Čo by som ale chcela vyzdvihnúť, je ochotný, ústretový a milý prístup pani Farkašovskej, ktorá mi skutočne veľmi pomohla aj nad rámec svojich "povinností". Úprimne ďakujem a určite odporúčam takúto spoluprácu každému.

Hodnotenie: 10/10

Výborná komunikácia, ochotná, rýchla komunikácia , ústretovosť vo všetkom. Sme nadmieru spokojný, dakujeme

Hodnotenie: 10/10

Spoľahlivá, flexibilná, vždy ústretová a ochotná správne poradiť. Ďakujeme veľmi pekne za sprostredkovanie predaja, napriek pokročilému a prajeme veľa úspechov v ďalšej práci.

Hodnotenie: 10/10

Kupovali sme rodinný dom, s vašou pracovníčkou p.Farkašovskou sme boli veľmi spokojní.Komunikacia na úrovni, ľudský prístup a ochota pomôcť, čo v dnešnej dobe nieje samozrejmosť...tak by som ju opísala.Naozaj profesionál vo svojej brandži.

Hodnotenie: 10/10

Spoluprácu s pani Mgr Luciou Farkašovskou hodnotím ako veľmi dobrú. Je kompetentná, vždy nápomocná a jedna rýchlo. Jej vyjadrovanie je milé, nevtieravé a premyslené. Stojí si za daným slovom, čo som veľmi ocenila. Má dobré nápady a odhaliť na ľudí. Vie odporučiť kto vyhovuje ako potenciálny podnajomnik. Chcem sa jej ešte raz poďakovať za dobrú spoluprácu. Ďakujem.

Hodnotenie: 10/10

Dobry den touto cestou by som chcel podakovat spolocnosti RE/MAX za kvalitne a rychle sluzby a taktiez Mgr.Lucia Farkasovska ktora bola s nami v kazdodennom kontakte a informovala nas o kazdom kroku ktory sa udial. Velmi profesionalna a napomocna v kazdom smere Top uroven. Vrelo odporucam kazdemu kto by hladal maklera a kancelariu ci pri kupe alebo pri predaji nehnutelnosti. Keby nahodou v buducnosti by som potreboval znova vyuzit sluzby maklera tak jedine u vas.

Hodnotenie: 10/10

Dobrý večer s prácou pani Mgr. Luciou Farkašovou sme boli maximálne spokojní, poradila vybavila všetko čo bolo potrebné. Ďakujem jej v mene celej rodiny za rýchly predaj domu a budem len odporúčať s pozdravom Krasz Marián

Hodnotenie: 10/10

kvalitné služby spojené s korektným a priamim jednaním

Hodnotenie: 10/10

Boli sme veľmi spokojní so spoluprácou pani Farkašovskej a týmto jej chceme aj poďakovať za jej ochotu a ľudskosť.

Hodnotenie: 10/10

Pani realitná maklérka Farkašovská je veľmi milá, ochotná, vždy dostupná a empatická. Svojou pozitívnou spätnou väzbou dodáva klientovi nádej a silu do ďalších krokov predaja, ale aj do osobného života. Prácu ktorou disponuje vždy vykonáva na 200%, ku spokojnosti klienta aj kupujúceho vloží všetku svoju energiu. Som nadmieru spokojná s jej službami a určite by som ju ďalej odporúčala, pretože si to naozaj zaslúži.

Hodnotenie: 10/10

Veľmi dobré služby a perfektna komunikácia

Hodnotenie: 10/10

maximálna spokojnosť, profesionálny, ľudský prístup, ochota , snaha, rozvážnosť, objektivita...

Hodnotenie: 10/10

S pani Farkašovskou sme boli veľmi spokojní. Milá predávajúca s trpezlivosťou a úsmevom na tvári, ktorá má veľmi dobrý prehľad v nehnuteľnosti, ktorú predáva.

Hodnotenie: 10/10

Predaj prebiehal v poriadku jediné čo ma sklamalo že sa mi byt predal o dosť nižšie ako som chcela

Hodnotenie: 8/10

Realitná agentka bola stále ústretová a zistila dané informácie.

Hodnotenie: 9/10

Pani Farkasovska od začiatku až do úplného ukončenia predaja našej nehnuteľnosti pristupovala ku nám predajcom, ako aj klientom nesmiernu ľudskosť, ohľaduplnosť, vychádzala nám vo všetkom v ústrety, prispôsobovala sa našim požiadavkám. Jej prístup k práci je na vysokej profesionálnej úrovni, je empaticka, vo svojom odbore sa vyzná vo všetkých právnych aj ľudských požiadavkách klienta. Spolupráca s nou ohľadom predaja bola pre nás všetkých dobou, kedy sme všetky záležitosti riešili jej zásluhou kľudne a bez stresov, všetko dokázala vyriešiť, naplánovať, či uskutočniť s pokojom a rozvahou, pričom sme aj my všetci predaj nášho domu zvládli jej zásluhou skvelo. Neviem si predstaviť iného makléra, neviem, či by všetko to, čo sme museli s pani Farkasovskou zvladnut hocikto dokázal lepšie. Ďakujem veľmi pekne a zo srdca, že to bola práve ona, ktorá stála počas celého predaja nášho domu pri nás. Odporúčam pani Farkasovskú všetkým, pretože je svojou prácou zanietený a skutočne ju dokáže odviesť na vysokej profesionálnej úrovni. Ďakujem Vám Lucka za všetko a želám Vám vo Vašom pracovnom, ako aj osobnom živote všetko najlepšie.

Hodnotenie: 10/10

Profesionalita, veľmi príjemné vystupovanie, korektné jednanie a v dnešnej dobe veľmi vzácne ľudskosť a ochota. Pani Farkašovská si získala našu dôveru svojim celkovým prístupom k nám ako klientom. Sme jej veľmi vďačný za všetko a želáme veľa úspechov v ďalšej kariére.

Hodnotenie: 10/10

Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a rýchlym predajom nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 10/10
Tel. 0948062621
E-mail lucia.farkasovska@re-max.sk
Web www.re-max.sk/inori
Adresa RE/MAX Inori
Sobotské námestie 1769/41
058 01 Poprad , Slovenská republika
Všetky banky online na jednom mieste Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd Spočítať

 

Ponúkam profesionalitu,pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu.