RE/MAX predáva najviac realít na svete

Mgr. Zuzana Klačanová

Špecializácia - jazyk

  • - Angličtina
  • - Ruština

Špecializácia - typ ponuky

  • - Predaj
  • - Prenájom

Špecializácia - typ nehnuteľnosti

  • - Byty
  • - Domy a vily
  • - Pozemky
  • - Komerčné priestory

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. +421 907 839 885
E-mail zuzana.klacanova@re-max.sk
Web www.remax-res.sk
Adresa RE/MAX Real Estate Services
Poľnohospodárska 27
82107 Bratislava, Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,6 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

Skúsenosti

indikator hodnotenia indikator hodnotenia indikator hodnotenia indikator hodnotenia indikator hodnotenia

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024 Skokan_makler_roka 5 rokov v sieti re/max slovakia Top Club Platinum Succeed

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

Ďakujem veľmi pekne boli ste veľmi ústretová a flexibilná ďakujem ešte raz a určite vás odporučím ďalším záujemcom o vaše služby všetko dobre prajem veľká spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

S pani Klačanovou sme spolupracovali pri predaji nášho bytu a súčastne kúpe domu, ktorý bol v jej portfóliu. Od prvého stretnutia z nej vyžarovala profesionalita, ľudský prístup, čo je v súčasnej dobe veľmi vzácne. Všetko jasne komunikované, dokumenty pripravené načas, dochvíľnosti uplna samozrejmosť, nemôžem skutočne nič vytknúť. Pani Klačanová je top maklér, postarala sa o všetky prepisy, trpezlivo odpovedala na naše otázky a veľmi nám cestu k novému bývaniu uľahčila. Ďakujeme jej zo srdca za všetok čas, ktorý nám venovala a prajeme veľa pracovných aj osobných úspechov! S pozdravom Majarianovci

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Pani Klačanová nás sprevádzala predajom rodinného domu. Správne načasovanie ktoré nám navrhla, nám z predaja vynieslo neporovnateľne vyššiu sumu v akú sme čo i len dúfali! Je absolútne profesionálna a svoje realitné služby posunula na svetovú úroveň.

Hodnotenie: 10/10

Zakaznicky orientovana so skusenostami.

Hodnotenie: 10/10

Všetko prebehlo profesionálne, inštrukcie boli vždy zrozumiteľné, maklérka bola nestranná. Prezentácia bytu bola na profesionálnej úrovni, proces predaja prebehol bez problémov, odovzdanie bytu bolo bez zbytočných prieťahov. Transakcia prebehla k obojstrannej spokojnosti

Hodnotenie: 10/10

Transparentne, flexibilne, korektne, spravanie/vystupovanie

Hodnotenie: 10/10

super

Hodnotenie: 10/10

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Mgr. Klačanovej za uskutočnený predaj nášho bytu. Oceňujem profesionalitu, precíznosť, ústretovosť ako aj odborné vedomosti, korektné a milé vystupovanie. Veľmi dobre sa s ňou spolupracuje a preto ju vrelo odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

Dobrý deň pani Klačanová , s predajom nehnutelnosti ,ako aj s Vasimi sluzbami, som bol absolutne spokojny. Cely proces predaja prebehol bez problemov. Vsetko bolo dosledne pripravene a zrealizovane na profesionalnej urovni, co velmi ocenujem. Skutocne to bola dobra volba, oslovit prave Vas, na predaj nehnutelnosti. Po tejto mojej skusenosti, budem Vase sluzby v oblasti kupi a predaja nehnutelnosti vsetkym odporucat. Vase profesionalne sluzby, urcite vyuzijem aj v buducnosti. Želam Vam , vela spokojnych klientov.

Hodnotenie: 10/10

So službami p. Klačanovej sme boli spokojný od samého začiatku. Bezchybná príprava pri obhliadkach, ústretovosť a priama komunikácia od výberu nehnutelnosti až po finálne podpísanie kúpnej zmluvy. Pri kúpe alebo predaji nehnutelnosti vieme p. Klačanovú len a len odporučiť.

Hodnotenie: 10/10

Spolupráca s pani Mgr. Klačanovou nebola nikdy iná ako 100%-tná. Prístup, komunikácia, dôslednosť, zmysel pre detaily každej podstatnej informácie, podklady a všetky okolnosti z toho vyplývajúce boli bezproblémové. Ako jej klienti sme ani na okamih nezaváhali, že voľba bola správna. Rada by som poukázala na jej schopnosti a poznatky pri predaji a kúpe, absolútny prehľad o všetkom, cit pre detail, pričom jej profesionálny prístup a celkový servis predaja alebo kúpy nehnuteľnosti je obdivuhodný. Úprimne ma teší, že sme využili jej služby a vieme sa aj v budúcnosti na ňu kedykoľvek obrátiť.

Hodnotenie: 10/10

Na základe našich skúseností pri predaji bytu považujeme pani Klačanovú za veľmi schopnú, spoľahlivú a presnú maklérku, ktorá vie dobre vyhodnotiť každú situáciu a poradiť klientovi. Ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

Dakujem Vam velmi pekne za pomoc pri predavani nasho bytu! Ste mila a komunikativna zena,sme velmi spokojny v vami,kiezby boli vsetky realitne maklerky ako Vy :) Prajeme Vam vela uspechov a vela predanych nehnutelnosti do zivata.

Hodnotenie: 10/10

Mgr. Zuzanu Klačanovú som prvýkrát stretla pri obhliadke nehnuteľnosti. Jej profesionálne vystupovanie, spôsoby a hlboké odborné znalosti ma presvedčili o tom, že je naozaj kompetentný predajca nehnuteľností a preto som jej zverila do predaja aj môj byt. Pri stretnutiach a celkovej komunikácii s p. Klačanovou som si vždy ocenila jej proklientsky prístup, porozumenie, ochotu a kreativitu. Hoci som moju nehnuteľnosť nakoniec z predaja stiahla z osobných dôvodov, nemám žiadne pochybnosti o tom, že ak by som znova hľadala realitného odborníka, určite sa na p. Klačanovú obrátim opäť a takisto ju rada odporučím mojím známym a ďalším záujemcom.

Hodnotenie: 10/10

S profesionalnym pristupom Mgr. Zuzany Klacanovej sme boli velmi spokojni. Kupovali sme nehnutelnost v case korona krizy, takze situacia bola o to narocnejsia. Preto ocenujem zvlast ustretovost a snahu o bezkomplikovany priebeh nasej kupy. Stretli sme sa so serioznym jednanim, fundovanymi odpovedami na nase otazky, rychlou a bezproblemovou komunikaciou, skutocne servis na vysokej urovni. Pri kupe a predaji nehnutelnosti je dolezita dovera v maklera a ta bola. Budem odporucat:-)

Hodnotenie: 10/10

Mgr. Zuzana Klačanová, maklérka RE/MAX Svet realít spolupracuje s našou firmou už niekoľko rokov, je zodpovedná a vo svojom odbore sa vyzná. Poskytuje profesionálne poradenstvo pri predaji nehnuteľnosti. Jej prístup je seriózny. Zabezpečuje komplexný servis súvisiaci s predajom. Rýchlo reaguje, pravidelne komunikuje a má znalosť právnej problematiky. S poskytovaním služieb Mgr. Z. Klačanovej sme boli spokojní.

Hodnotenie: 10/10

U mna ste top profesionalka ako som Vam tusim uz raz aj pisal. Vas pristup, detailny prehlad na trhu a konecny vysledok je pre mna vzorovy... za poslednu dobu som “musel” mat v tejto oblasti par skusenosti, preto to viem z mojho pohladu aj jednoznacne posudit...

Hodnotenie: 10/10

Ďakujem vám za niekoľkoročnú spoluprácu pri predaji rodinných domov, vašu prácu pre mňa si veľmi vážim.

Hodnotenie: 10/10

S pani Mgr. Zuzanou Klačanovou som spolupracoval už niekoľko krát, nakoľko som už predával viacero nehnuteľnosti. Pre rozhodnutie spolupráce práve s ňou ma primäla zlá skúsenosť s predošlými realitnými maklérmi. Vybral som si ju na základe veľmi dobrých recenzií jej predošlých klientov uverejnených na webe. Jej profesionálny prístup a seriózne jednanie ma utvrdil správnom výbere od prvej chvíle. Dovolím si tvrdiť, že pani Mgr. Zuzana Klačanová je veľmi fundovaná profesionálka nielen v oblasti realít, ale má i prehľad vo financovaní nehnuteľnosti a v právnych predpisoch. Som rád, že som mal možnosť spolupracovať s ňou a teším sa v budúcnosti na ďalšiu spoluprácu.

Hodnotenie: 10/10

Korektne, profesionálne, milý, nápomocný.

Hodnotenie: 10/10

Ďakujem za Váš seriózny prístup a profesionalitu pri predaji môjho bytu. Z Vašimi službami som bol veľmi spokojný.

Hodnotenie: 10/10

vysoká profesionalita,prístupové jednanie,úplná spokojnosť z celkovým priebehom kúpi

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10
Tel. +421 907 839 885
E-mail zuzana.klacanova@re-max.sk
Web www.remax-res.sk
Adresa RE/MAX Real Estate Services
Poľnohospodárska 27
82107 Bratislava, Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,6 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

 

Osobný prístup ku klientovi, vzájomná dôvera, profesionalita sú hodnoty, ktoré pri práci vyznávam. Moja práca ma baví a robím ju rada:).