Nechajte vyrásť svoj podnikateľský sen!

Publikované: Utorok, 18 September, 2018 - 10:56, RE/MAX Slovakia

Chceli by ste podnikať a neviete ako začať?

Páči sa vám obchodovanie s nehnuteľnosťami, ale nemáte žiadne skúsenosti?

Splňte si svoj sen na pevných základoch silnej značky RE/MAX a otvorte si vlastnú realitnú kanceláriu s nami!

 

Ak si stále kladiete otázku, či by ste zvládli podnikať na trhu s realitami pomôžeme vám odpovedať.

Zvládnete to!

Medzi našimi franšízistami nájdete množstvo bývalých manažérov, personalistov, podnikateľov alebo živnostníkov z úplne iných odvetví ako sú reality. Nezáleží dokonca ani na veku, pohlaví a ani na tom, či máte vysokoškolský titul. Najdôležitejšia je chuť pracovať a motivácia uspieť.

 

 

Na začiatku vášho rozhodnutia ísť do toho vám so všetkým pomôžeme. Naučíte sa všetko potrebné, budete sa vzdelávať, absolvujete školenia, bude sa vám venovať skúsený mentor a v prípade akýchkoľvek otázok vám vždy pomôžeme. Nemusíte sa obávať ani toho, ako začať s marketingom. Jednoducho všetko u nás máte pod jednou strechou a môžete rátať s našou maximálnou podporou.

 

V RE/MAX-e budete podnikať PRE SEBA, ale NIE SAMI!

 

Prioritou každého podniku je jeho rast. Trend realitného trhu na Slovensku ukazuje jednoznačný smer. Bude rásť! Preto by ste mali byť pri tom a podeliť sa s nami o koláč, ktorý si budete odkrojovať prostredníctvom vášho nasadenia a úsilia.

 

U nás budete pestovať svoj osobný rozvoj, ale takisto sa budete podieľať na rozvoji vašej firmy, a tým prispievať k našim spoločným cieľom.

 

Nič na začiatku nie je jednoduché. Aj v živote to tak býva, že na začiatku je potrebné investovať do dieťaťa, a nielen peniaze, ale predovšetkým čas a trpezlivosť. A až raz z neho vyrastie šikovný a sebestačný človek, znamená to, že ste investovali správne. Preto nemajte obavy a vykročte úspechu naproti. S nami sa vám podarí vyrásť a podarí sa to aj vašej novej firme!

 

 

Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás.

Viac článkov o realitách si môžete prečítať na našom realitnom blogu. Ak ste si prečítali článok až do konca a téma vás zaujala a túžite po kariére a lepšom finančnom ohodnotení – s RE/MAX to môžete dosiahnuť.

Podnikajte pre seba ale nie sami. Buďte úspešní, buďte RE/MAX.

Spoločnosť RE/MAX Vám v spolupráci s Finvia Group prináša exkluzívny produkt Hypotéka Plus, s množstvom výnimočných benefitov. Teraz je naozaj ten najlepší čas!

RE/MAX Slovakia

Staviame na celosvetovom úspechu Spoločnosti RE/MAX v obchode s nehnuteľnosťami.

Strategicky a dlhodobo budujeme silné pozície tejto Spoločnosti v Slovenskej republike. Vysokou profesionalitou a etikou našich maklérov a kancelárií prekonávame očakávania zákazníkov a pozitívne ovplyvňujeme spôsob obchodovania na Slovenskom realitnom trhu.