RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Prenájom komerčného priestoru 300 m2, Bratislava - Ružinov

Bratislavský

Priestranné kancelárske priestory 300 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Detailné informácie

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor s celkovou výmerou 300 m², situovaný na 4. poschodí administratívnej budovy vo vyhľadávanej obchodnej lokalite v mestskej časti Bratislava – Ružinov. Priestory pozostávajú zo samostatných aj priechodných kancelárií, ktoré sú svetlé, vzdušné a klimatizované. Súčasťou priestoru je samostatná kuchynka, pričom v budove je k dispozícii aj zasadacia miestnosť, skladové priestory a serverovňa. Priestor je ideálny pre spoločnosti, ktoré hľadajú reprezentatívne kancelárie s dostatočným súkromím, výbornou dopravnou dostupnosťou a možnosťou parkovania priamo v areáli. Veľkou výhodou tejto lokality je priame napojenie na diaľnicu D1, ako aj výborná dostupnosť mestskou hromadnou dopravou. ⸻ BENEFITY * Priame napojenie na diaľnicu * Výborná dostupnosť MHD * Klimatizácia * Výťah * Samostatná kuchynka * Možnosť využitia zasadacej miestnosti * Parkovanie priamo v areáli * Vstup cez rampu ⸻ LOKALITA Administratívna budova sa nachádza vo výbornej komerčnej zóne v blízkosti IKEA Bratislava, Avion Shopping Park a Korzo Bratislava. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, výbornú dostupnosť MHD a rýchle spojenie do centra mesta aj na diaľničný obchvat. ⸻ CENA * Nájomné: 9,00 €/m²/mesiac bez DPH * Energie: 3,00 €/m²/mesiac bez DPH * Správa budovy: 3,25 €/m²/mesiac bez DPH * Celkové mesačné náklady: 4 575 € bez DPH * Parkovacie miesto: 85 €/mesiac bez DPH ⸻ V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Radi Vám priestory osobne predstavíme.

Cena prenájom: 2 700,00 € za mesiac
Poznámka k ceneK cene budú pripočítane poplatky za energie - 3 €/m2 a za správu budovy - 3,25 €/m2 a DPH.
Číslo zakázky 145-N00568
OkresBratislava II
MestoBratislava - Ružinov
UlicaPestovateľská
Počet poschodí4
Plocha kancelárii300 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (12 nehnuteľností)

Marek Kalma

Marek Kalma Marek Kalma

Marek Kalma

RE/MAX Vista
Košická 56/5590
Bratislava, 821 08

Slovenská republika

Odkaz na partnera predaja
Tel. na partnera predaja: +421 910 664 245
Tel. do kancelárie: +421 903 666 888
E-mail: marek.kalma@re-max.sk

Ďalšie nehnuteľnosti partnera predaja

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?