Kto sme

Vitajte na stránkach RE/MAX Slovensko

 

Nadšenie pre maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov je hlavným dôvodom, prečo sieť RE/MAX rastie nepretržite už viac ako tridsať osem rokov. Naša stratégia už uspela vo viac než 100 krajinách sveta - krajinách s odlišnými ekonomickými, kultúrnymi i obchodnými podmienkami.

Na realitných trhoch v USA a Kanade, ktoré patrili k najviac konkurenčným na svete, je RE/MAX jednoznačnou jednotkou. Aj v Európe, kam RE/MAX vstúpil v roku 1995, sa stal čoskoro najväčšou a najúspešnejšou realitnou sieťou, ktorá ako jediná pôsobí v celej Európe.

V roku 2005 RE/MAX tiež začal svoju činnosť na trhu Slovenskej republiky, aby tu zopakoval svoj celosvetový úspech. Silné povedomie značky RE/MAX u zákazníkov, obrovská zdieľaná ponuka a dopyt nehnuteľností, unikátny systém vzdelávania a vedúce postavenie spoločnosti na trhu lákajú do siete RE/MAX najproduktívnejších a najskúsenejších partnerov predaja. Partneri predaja RE/MAX celosvetovo dosahujú najvyššiu priemernú produkciu na trhu - vďaka stratégii RE/MAX sú totiž schopní uspokojovať potreby svojich zákazníkov lepšie ako iní.

RE/MAX uplatňuje princíp franšízingu, ktorý je založený na zásade "With RE/MAX Everybody Wins - So značkou RE/MAX každý víťazí".

Na princípe "Každý víťazí" funguje aj RE/MAX Slovensko. Pre našich zákazníkov to znamená maximálny prínos a úžitok z našich realitných služieb. Zameriavame sa na skutočné potreby, dodržiavame naše vysoko profesionálne štandardy a prísny etický kódex. Ako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu nášho servisu záruku.

Tak, ako víťazia naši zákazníci, víťazia aj naši partneri predaja a majitelia kancelárií. Každému, kto hľadá prosperitu, nezávislosť a uspokojenie vo vlastnom podnikaní, RE/MAX ponúka možnosť využiť výhody dlhodobo overenej stratégie a sily. Majitelia realitných kancelárií RE/MAX a ich partneri predaja majú veľkú príležitosť uplatniť sa a dosiahnuť vlastný profesionálny a osobný rozvoj. RE/MAX im dodáva motiváciu, energiu a potrebné know-how tak, aby mohli urobiť maximum pre spokojnosť svojich zákazníkov a stať sa najlepšími a najproduktívnejšími realitnými subjektmi vo svojom regióne.

Za celý RE/MAX tím Vám prajeme, aby ste na našich stránkach našli vytúženú nehnuteľnosť, alebo napríklad inšpiráciu pre nové nasmerovanie Vašej kariéry. Ďakujeme Vám za dôveru, ktorú v RE/MAX vkladáte, sme Vašou zárukou, že nebude sklamaná.

 

Váš tím RE/MAX