Štandardy kvality pre excelentný zážitok klienta RE/MAX

V spoločnosti RE/MAX veríme, že každý klient si zaslúži rešpekt a ten najexcelentnejší zážitok z obchodu. Uvedomujeme si, že naši klienti očakávajú proaktívnu a empatickú starostlivosť, rýchlu reakciu na ich požiadavky, transparentnosť celého obchodu, odbornosť makléra a kompletný predajný aj popredajný servis. 

Zárukou profesionálneho servisu spoločnosti RE/MAX Slovakia je „Zoznam štandardov kvality“ *. V RE/MAX sme presvedčení, že dodržiavaním týchto štandardov prispejeme k excelentnému zážitku každého klienta a i naďalej budeme pre verejnosť najdôveryhodnejšou realitnou značkou na Slovensku. 

Zoznam štandardov kvality RE/MAX

 

ZASTUPOVANIE KLIENTA

Štandardom RE/MAX je, že makléri RE/MAX vždy spolupracujú počas realitného obchodu v prospech klienta.
Štandardom RE/MAX je, že makléri podpisujú iba exkluzívnu zmluvu o sprostredkovaní predaja nehnuteľností.

 

KOMUNIKÁCIA S KLIENTOM

Štandardom RE/MAX je, že všetci klienti – kupujúci, predávajúci, vrátane referenčných kontaktov, sú osobne kontaktovaní do 3 pracovných hodín.
Štandardom RE/MAX je, že makléri posielajú týždenný report svojim kupujúcim a predávajúcim klientom, s ktorým má kancelária podpísanú zmluvu o spolupráci.

 

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Štandardom RE/MAX je, že základné informácie o nehnuteľnosti sa nahrávajú do databázy nehnuteľností do 48 hodín od ich obdržania.
Štandardom RE/MAX je, že všetky zmeny v ponuke nehnuteľnosti sa aktualizujú do 24 hodín.

 

OBHLIADKA NEHNUTEĽNOSTI

Štandardom RE/MAX je, že obhliadka je ponúknutá a umožnená každému kvalifikovanému záujemcovi o kúpu, vrátane referenčných kontaktov kvalifikovaných doporučujúcim maklérom.
Štandardom RE/MAX je, že makléri dajú spätnú väzbu predávajúcim do 3 pracovných hodín po každej obhliadke.

 

UZATVORENIE OBCHODU

Štandardom RE/MAX je, že ponuky od všetkých záujemcov o kúpu sú odprezentované predávajúcemu, vrátane referenčných záujemcov o kúpu.

Štandardom RE/MAX je,  že po každej transakcii sa zbiera spätná väzba zákazníka.

 

Vyberte si realitnú kanceláriu RE/MAX, zo zoznamu našich pobočiek nižšie, ktoré sa k dodržiavaniu vyššie uvedených Štandardov kvality zaviazali:

 

*Informácie o Štandardoch kvality RE/MAX majú len informačnú povahu a nepredstavujú ponuky podľa definícií v príslušných právnych predpisoch. Ďalšie podrobné informácie a zmluvné podmienky získate prostredníctvom príslušnej realitnej kancelárie siete RE/MAX. Nie je možné, aby na základe informácií obsiahnutých na webovej stránke vznikol zmluvný vzťah týkajúci sa predstavených realitných služieb.