Blog

Publikované: Utorok, 15 August, 2023 - 09:54, RE/MAX Slovakia
Osoba realitného makléra zohráva kľúčovú funkciu v realitnej kancelárii, ale najmä v procese predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľností. Aby mohol svojim klientom poskytovať maximálne profesionálne a kvalitné služby, musí s nimi vedieť komunikovať a využívať pritom všetky klasické i moderné nástroje komunikácie.
Publikované: Pondelok, 7 August, 2023 - 09:54, RE/MAX Slovakia
Neznesiteľné teplo, horúčavy a klimatické zmeny si v každom kúte sveta vyberajú svoju daň. Aby ste na nej ušetrili, vybavte si svoj dom alebo byt kvalitnou a elegantnou klimatizáciou, ktorá vám umožní lepšie dýchať a plnohodnotnejšie žiť.
Publikované: Pondelok, 31 Júl, 2023 - 10:21, RE/MAX Slovakia
V spolupráci s RE/MAX Europe sme si pre vás pripravili pokračovanie článku s užitočnými tipmi a šikovnými stratégiami pre získanie záujemcov o kúpu nehnuteľností. V 2. časti sa naša pozornosť rovnako upriamuje na realitných maklérov RE/MAX, ako aj potenciálnych kolegov, budúcich partnerov predaja, ktorí s nami chcú predávať nehnuteľnosti našim skvelým klientom.
Publikované: Piatok, 21 Júl, 2023 - 16:11, RE/MAX Slovakia
Marc Chagall, známy francúzsky maliar žijúci na prelome 19. a 20 storočia, raz povedal jednu krásnu myšlienku: „Farba je všetko. Keď je farba správna, je správna aj forma." Tento citát sa netýka len umenia, ale aj bývania, pretože farby vo veľkej miere ovplyvňujú a formujú náš život, pocity a úžitok z bývania v našich domovoch.
Publikované: Utorok, 11 Júl, 2023 - 09:54, RE/MAX Slovakia
Získavanie viac záujemcov o kúpu nehnuteľností nemusí byť pre každú realitnú kanceláriu i realitného makléra veľkou výzvou. Skutoční profesionáli totiž vedia, že tajomstvo úspechu spočíva nielen v tvrdej práci, ale aj v inteligentnom prístupe a šikovnej stratégii.
Publikované: Utorok, 4 Júl, 2023 - 11:25, RE/MAX Slovakia
Hľadáte vhodný dom, byt, vilu alebo iný typ rezidenčnej nehnuteľnosti, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky a ktorá bude ako ušitá pre vašu rodinu? Ste tu správne! RE/MAX vám poradí, ako si vybrať ideálny domov pre vás a vašich najbližších.
Publikované: Pondelok, 26 Jún, 2023 - 11:58, RE/MAX Slovakia
Zvažujete prenájom nehnuteľnosti? Nezabudnite na nájomnú zmluvu, ktorú potrebujete uzatvoriť s nájomcom bytu, domu či iného objektu na bývanie alebo podnikanie.
Publikované: Streda, 7 Jún, 2023 - 09:52, RE/MAX Slovakia
Nevyspytateľné počasie, nepriaznivá klimatická situácia, zlodeji a vandali. To sú nepriatelia, ktorí môžu poškodiť ľudský život aj majetok. V tomto článku si povieme viac o ochrane majetku, ktorý dokážete účinne ochrániť vďaka dobre nastavenému a spoľahlivému poisteniu.
Publikované: Štvrtok, 1 Jún, 2023 - 11:40, RE/MAX Slovakia
Plánujete si kúpiť štvorizbový byt? Alebo ho už máte a chceli by ste z neho vyčarovať útulný a funkčný domov? RE/MAX sieť realitných kancelárií má pre vás zopár užitočných rád, tipov a nápadov, ako na to.
Publikované: Pondelok, 22 Máj, 2023 - 09:40, RE/MAX Slovakia
Slovakia, good idea! Sme radi, že nielen cestovanie, ale aj bývanie je pre zahraničných klientov u nás dostupné a príťažlivé.

Stránky