Blog

Publikované: Pondelok, 17 Jún, 2024 - 11:00,
Ukončiť školu a vyletieť z rodného hniezda – to je sen mnohých mladých ľudí a priznajme si, často aj ich rodičov. Túžba po osamostatnení a vlastnom bývaní už počas štúdií je stále častejšia. Mladí ľudia dnes opúšťajú rodičovský domov oveľa skôr ako kedysi a aj trh na to reaguje ponukou dostatočného množstva bytov o veľkosti 1 alebo 2 + kk. Kde ale taký byt zaobstarať a ako ho čo najlacnejšie vybaviť?
Publikované: Streda, 15 Máj, 2024 - 11:44, RE/MAX Slovakia
Tiež občas cítite potrebu utiecť od každodenných starostí a poriadne si oddýchnuť? Vytvorte si to pravé miesto na relaxáciu priamo u vás doma. Zabudnite na hektický svet okolo seba a vytvorte si svoj vlastný raj pokoja priamo v pohodlí vášho domova. Každý z nás si zaslúži chvíle odpočinku a relaxácie, či už je to po náročnom dni v práci alebo len ako únik od každodenného zhonu. Či už máte k dispozícii priestranný dom, útulný byt alebo malú záhradku, existuje množstvo spôsobov, ako premeniť vaše prostredie na miesto pokoja a pohody. Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť a skúste nasledujúce tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť ideálnu relaxačnú zónu priamo vo vašom domove.
Publikované: Utorok, 30 Apríl, 2024 - 17:56, RE/MAX Slovakia
Z hodiny na hodinu zabaliť kufre a zmiznúť zo zabehnutého stereotypu do svojho kráľovstva mimo trvalého bydliska - to je sen snáď každého z nás. V prípade, že premýšľate o kúpe rekreačnej nehnuteľnosti, je nevyhnutné zvážiť všetky okolnosti a faktory vopred, pretože rovnako ako v iných prípadoch, vlastníctvo rekreačnej nehnuteľnosti zo sebou prináša nesporné výhody ale aj značné nevýhody.
Publikované: Utorok, 30 Apríl, 2024 - 10:17, RE/MAX Slovakia
Spolupráca s realitnými kanceláriami pri predaji nehnuteľnosti vám ponúka niekoľko výhod. Odborná pomoc vám môže v prvom rade ušetriť veľa času aj peňazí. Profesionáli vám pomôžu s prípravou celého procesu, zvýšia šancu na úspech a poskytnú vám aj potrebné právne znalosti, ktorých nie je málo.
Publikované: Štvrtok, 4 Apríl, 2024 - 13:20,
Ako vyzerá najväčšie stretnutie siete realitných kancelárií RE/MAX? Pozrite sa sami.
Aký bude rok 2024 pre realitný trh? Čo môžeme očakávať a ako sa na to pripraviť.
Publikované: Štvrtok, 18 Január, 2024 - 09:47, Bc. Martin Plesnivý
V tomto článku na vás čaká niekoľko predpovedí o vývoji realitného trhu v aktuálnom roku priamo od realitného makléra. Čakajú nás zmeny, avšak dobrá správa je, že sa na ne môžeme pripraviť. Ak plánujete v roku 2024 predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, zbystrite pozornosť.
Publikované: Utorok, 15 August, 2023 - 09:54, RE/MAX Slovakia
Osoba realitného makléra zohráva kľúčovú funkciu v realitnej kancelárii, ale najmä v procese predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľností. Aby mohol svojim klientom poskytovať maximálne profesionálne a kvalitné služby, musí s nimi vedieť komunikovať a využívať pritom všetky klasické i moderné nástroje komunikácie.
Publikované: Pondelok, 7 August, 2023 - 09:54, RE/MAX Slovakia
Neznesiteľné teplo, horúčavy a klimatické zmeny si v každom kúte sveta vyberajú svoju daň. Aby ste na nej ušetrili, vybavte si svoj dom alebo byt kvalitnou a elegantnou klimatizáciou, ktorá vám umožní lepšie dýchať a plnohodnotnejšie žiť.
Publikované: Pondelok, 31 Júl, 2023 - 10:21, RE/MAX Slovakia
V spolupráci s RE/MAX Europe sme si pre vás pripravili pokračovanie článku s užitočnými tipmi a šikovnými stratégiami pre získanie záujemcov o kúpu nehnuteľností. V 2. časti sa naša pozornosť rovnako upriamuje na realitných maklérov RE/MAX, ako aj potenciálnych kolegov, budúcich partnerov predaja, ktorí s nami chcú predávať nehnuteľnosti našim skvelým klientom.
Publikované: Piatok, 21 Júl, 2023 - 16:11, RE/MAX Slovakia
Marc Chagall, známy francúzsky maliar žijúci na prelome 19. a 20 storočia, raz povedal jednu krásnu myšlienku: „Farba je všetko. Keď je farba správna, je správna aj forma." Tento citát sa netýka len umenia, ale aj bývania, pretože farby vo veľkej miere ovplyvňujú a formujú náš život, pocity a úžitok z bývania v našich domovoch.

Stránky