Blog

Realitný trh sa nezastavil
Publikované: Nedeľa, 22 Marec, 2020 - 17:02, RE/MAX Slovakia
Udalosti posledných týždňov súvisiace s pandémiou koronavírusu značne skomplikovali rad služieb ponúkaných v Slovenskej republike a v zahraničí. Napriek tomu sme Vám pripravení naďalej poskytovať servis tej najvyššej kvality.
Publikované: Štvrtok, 5 Marec, 2020 - 12:24, RE/MAX Slovakia
Určite ste už niekedy počuli, že ak platíte za nájom, vyhadzujete tým peniaze von oknom. S týmto tvrdením sa takisto často spája aj názor, že je lepšie si za tie peniaze zobrať hypotéku a platiť si za niečo, čo je aj moje. Súhlasíte s tým?
Publikované: Streda, 19 Február, 2020 - 10:57, RE/MAX Slovakia
Rozhodli ste sa pre kúpu nehnuteľnosti? A už viete, či si kúpite novostavbu, alebo zvolíte staršiu nehnuteľnosť, ktorú si sami zrekonštruujete? Prinášame vám zopár cenných rád, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť. Nech sa páči!
Čo nám pripraví realitný trh v roku 2020?
Publikované: Pondelok, 17 Február, 2020 - 16:50, RE/MAX Slovakia
Chcete investovať alebo bývať vo vlastnom? Ak áno, určite by ste mali vedieť, čo nás čaká a neminie na trhu s nehnuteľnosťami.
Publikované: Piatok, 31 Január, 2020 - 09:31, RE/MAX Slovakia
S novým rokom prichádzajú aj predsavzatia, ktoré sa nám nie vždy podarí dodržať. Prvý mesiac už máme za sebou a to, či bol úspešný alebo nie, musíte najlepšie vedieť vy. Ak však cítite, že máte naviac a že chcete zmeniť svoj kariérny život, urobte to! Tu a teraz!
RE/MAX – kvalitné služby s pridanou hodnotou
Publikované: Pondelok, 13 Január, 2020 - 15:39, RE/MAX Slovakia
Uvažujete nad predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľnosti? Možností, ako to zrealizovať je veľa.
Publikované: Štvrtok, 19 December, 2019 - 12:48, RE/MAX Slovakia
Aj vy máte pocit, že čas uteká neuveriteľne rýchlo? Veru áno. Len nedávno sme oslavovali rok 2019 a už je tu ďalší – dvadsiatkový!
Publikované: Utorok, 17 December, 2019 - 10:43, RE/MAX Slovakia
Konečne sme sa dočkali. Sú tu Vianoce! Aj vy si ich užívate ako malé dieťa? Alebo vám už čaro Vianoc nevonia? Nech je to akokoľvek, my si tieto najkrajšie sviatky v roku užívame naplno! Okrem toho sme radi, že aj my môžeme byť tak trocha „zodpovední“ za vyčarenie vianočného úsmevu pre našich klientov, pretože aj vďaka RE/MAX a nášmu skvelému tímu realiťákov môžu mnohí z vás tráviť Vianoce vo vlastnom a v novom.
Publikované: Štvrtok, 12 December, 2019 - 10:47, RE/MAX Slovakia
Plánujete kúpu nového bytu alebo domu? Nielenže si budete musieť siahnuť hlbšie do svojho vrecka, ale v prípade, že nemáte dostatok peňazí na ich financovanie, bude proces získania úveru o čosi náročnejší.
Publikované: Utorok, 19 November, 2019 - 10:42, RE/MAX Slovakia
Vedeli ste, že značka RE/MAX je chronicky známa po celom svete? A že len u nás ju pozná 8 z 10 ľudí? Na túto skutočnosť sme mimoriadne pyšní, rovnako ako aj na našu históriu v rámci celého sveta. Nech sa páči, zoznámte sa s ňou:

Stránky