Blog

Publikované: Štvrtok, 2 December, 2021 - 09:04, RE/MAX Slovakia
Máte radi prácu s ľuďmi? Chcete byť pre spoločnosť užitoční a pomáhať sebe aj iným? Vedeli ste, že prácu s pridanou hodnotou, ktorá nemusí mať len sociálny charakter môžete vykonávať aj v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami?
Publikované: Pondelok, 22 November, 2021 - 09:34, RE/MAX Slovakia
Rozmýšľali ste nad tým, ako by ste vylepšili váš dom? Zimná záhrada môže byť skvelým tipom na zveľadenie okolia vášho domu, terasy i záhrady, ktorú nemusíte využívať len v zime.
Publikované: Piatok, 12 November, 2021 - 10:26, RE/MAX Slovakia
Tak predsa len nastáva nejaká zmena... Záujem o byty v našom hlavnom meste postupne opadá a my sme sa pozreli na dôvody tohto stavu, ktorí niektorí označujú za „prepadák“.
Publikované: Streda, 3 November, 2021 - 10:25, RE/MAX Slovakia
Aj vy všade počúvate, aké je všetko drahé? Určite vám neušlo ani to, že medzi extrémne drahé „záležitosti“ patria aj nehnuteľnosti. Tak prečo nevyužiť túto situáciu vo svoj prospech... Pýtate sa ako? Jednoducho! Staňte sa našim kolegom v RE/MAX, predávajte nehnuteľnosti a zarábajte!
Publikované: Streda, 27 Október, 2021 - 12:11, RE/MAX Slovakia
Skončí sa to niekedy? Alebo aspoň sa to spomalí? Toto sú asi najbežnejšie otázky, ktoré sa záujemcovia o vlastnú nehnuteľnosť pýtajú sami seba, finančných expertov, ale aj realitného trhu ako takého. Odpoveď nie a nie doraziť, aj keď nejaké náznaky optimizmu sa sem-tam objavia.
Publikované: Streda, 20 Október, 2021 - 10:01, RE/MAX Slovakia
Kúpili ste si vlastné bývanie? Alebo sa sťahujete do nájomného bytu? Keďže ste zvládli celý proces kúpy či prenájmu, ostáva vám už len jediné – presťahovať sa!
Publikované: Streda, 13 Október, 2021 - 10:58, RE/MAX Slovakia
Už ste čítali príbeh o príbehu? Ak ešte nie, teraz naň prišiel čas! Hlavnou postavou tohto príbehu je naša skvelá kolegynka Zuzana Mičová, ktorá vás v rámci nášho seriálu „RE/MAX Príbeh“ vtiahne do jej obdivuhodného sveta realít. Okrem toho vám predstaví jedinečný časopis „Špacírka“, ktorý je plný historiek, ako aj vtipných i bizarných zážitkov, ktoré počas svojej práce zažila spolu so svojimi kolegami z tímu RE/MAX Diamond.
Publikované: Streda, 6 Október, 2021 - 09:41, RE/MAX Slovakia
Len pred nedávnom sa nám do služby prihlásila jeseň. Krásna, romantická a farebná, ale aj chladná, sychravá i melancholická. Či taká alebo onaká, najlepšie sa trávi na chalupe. Súhlasíte?
Publikované: Streda, 29 September, 2021 - 10:38, RE/MAX Slovakia
Chcete mať pasívny príjem? Zišiel by sa vám slušný obnos peňazí? To všetko je možné získať rýchlo, bezpečne a spoľahlivo s RE/MAX! Jediné, čo k tomu budete potrebovať je nehnuteľnosť, ktorú neužívate, nechcete užívať alebo sa jej chcete „zbaviť“.
Publikované: Streda, 22 September, 2021 - 11:49, RE/MAX Slovakia
Kupujete byt, ktorý je potrebné rekonštruovať? Alebo sa už dlhšiu dobu chystáte prerábať vaše terajšie bývanie? RE/MAX vám okrem kvalitných služieb predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností ponúka aj zopár užitočných rád, ktoré vám uľahčia prerábku či renováciu vášho bytu.

Stránky