Blog

Publikované: Štvrtok, 12 September, 2019 - 13:29, RE/MAX Slovakia
Patríte k ľuďom, ktorí túžia mať častejšie dovolenku? Chceli by ste mať viac voľna a okrem práci sa viac venovať sebe, rodine či priateľom? Možno aj vy máte prácu, ktorá vám počas jedného roka dovolí čerpať 20 alebo 25 dní dovolenky. Pre mnohých je to málo, avšak nájdu sa aj takí, ktorým to stačí.
Publikované: Piatok, 6 September, 2019 - 11:53, RE/MAX Slovakia
Našu minisériu o odievaní realitných maklérov končíme mužmi – maklérmi. Život je už raz taký, že aj v obliekaní majú muži oveľa menej „práce“ ako ženy. Rovnaké je to pri úprave zovňajšku, aj keď niektorí muži dokážu pri zrkadle vystáť hodiny. Samozrejme, nie je to zlé, pretože aj realitný maklér by sa mal o seba maximálne starať.
"Mama hotel" je na Slovensku stále v kurze
Publikované: Pondelok, 2 September, 2019 - 15:57, RE/MAX Slovakia
Pamätáte si staré americké seriály, alebo aj tie nové, v ktorých sa tínedžeri po dovŕšení osemnástky vysťahujú z domu a idú si žiť svoje životy? Väčšinou ich kroky vedú do prenajatých priestorov, pretože západný trend bývania sa opiera o nájomné byty či domy.
Publikované: Streda, 31 Júl, 2019 - 09:55, RE/MAX Slovakia
Už ste to určite počuli, ceny nehnuteľností rastú, ponuka je nízka a podmienky na získanie úveru sú čoraz zložitejšie. Ak si chcete kúpiť nehnuteľnosť, a je úplne jedno, či ju budete chcieť kúpiť v Bratislave, Žiline či Košiciach, budete musieť absolvovať oveľa zložitejší proces na získanie hypotekárneho úveru, než v minulosti.
Publikované: Streda, 24 Júl, 2019 - 08:51, RE/MAX Slovakia
Už sa vám niekedy stalo, že ste počas dovolenky, ležiac na pláži a popíjajúc studený drink, premýšľali o tom, že by ste takto chceli žiť stále? Páčia sa vám slnkom zaliate pláže, šum mora, príjemný teplý vzduch a domčeky či apartmány, ktoré obopínajú morské brehy?
Publikované: Pondelok, 24 Jún, 2019 - 12:59, RE/MAX Slovakia
Byť voľný, cítiť sa nezávislý a mať po boku niekoho, kto vás vždy podrží... Páči sa vám takáto predstava? Nám sa nielenže páči, my taký pracovný život žijeme!
Publikované: Piatok, 14 Jún, 2019 - 10:09, RE/MAX Slovakia
Ak ste sa rozhodli predať, kúpiť alebo prenajať byt alebo dom, v prvom rade by ste mali vedieť, kto vám sprostredkuje plánovaný obchod.
Publikované: Utorok, 11 Jún, 2019 - 13:07, RE/MAX Slovakia
Radi čítate senzácie a poteší vás, keď aj v našej krajine padne nejaký rekord? Určite nie ste sami, ale čo v prípade, keď sa tento rekord týka cien? Reč je samozrejme o cenách nehnuteľností, ktoré v posledných dňoch prekračujú svoje maximá.
Publikované: Streda, 29 Máj, 2019 - 10:46, RE/MAX Slovakia
Poznáte starú múdrosť, ktorá hovorí, že „šaty robia človeka“? A je to naozaj tak! Vonkajší vzhľad a oblečenie nám už na prvý pohľad môžu načrtnúť, čím sa ten či onen človek zaoberá.
Publikované: Štvrtok, 16 Máj, 2019 - 11:03, RE/MAX Slovakia
Poďte do toho s RE/MAX! RE/MAX je najväčšia sieť realitných kancelárií na svete. A aj na Slovensku. V tejto našej rodine nájdete zastúpenie v každom kúte sveta – od Európy, po Áziu a Pacifik, Afriku až po Ameriku.

Stránky