Blog

Publikované: Piatok, 11 September, 2020 - 09:44, RE/MAX Slovakia
Aj vy radi surfujete po internete s mobilom v ruke? Trávite čas na sociálnych sieťach a stále objavujete niečo nové? Nájdite si RE/MAX – najväčšiu sieť realitných kancelárií na svete aj na vašej obľúbenej sociálnej sieti!
O aké nehnuteľnosti je na internete najväčší záujem?
Publikované: Štvrtok, 20 August, 2020 - 09:36, RE/MAX Slovakia
Vedeli by ste si predstaviť súčasnosť bez internetu? Možno niekto áno. Ba dokonca, väčšina z nás by aj smelo tvrdila, že by sa bez internetu hravo zaobišla. Otázne by bolo, do kedy?
Chcete mať doma ideálnu terasu
Publikované: Utorok, 28 Júl, 2020 - 14:06, RE/MAX Slovakia
Opäť je tu leto, na ktoré sme dlho čakali! Aj keď niektorí z nás sme v poslednej dobe mali viac voľného času než inokedy, určite sa už nevieme dočkať na plánovanú dovolenku alebo len obyčajné dlhé teplé večery na terase, s pohárom vína v ruke...
Publikované: Štvrtok, 25 Jún, 2020 - 10:13, Peter Vozár
Žijeme časy, ktoré sme vo všeobecnosti neočakávali a vyzerá to, že sme ešte stále len na začiatku. Pandémia doteraz nie príliš spoznaného vírusu nás postavila pred spoločnú skúšku, ktorej musí čeliť celý svet.
Publikované: Pondelok, 1 Jún, 2020 - 10:02, RE/MAX Slovakia
Už viete, kam pôjdete na dovolenku? Keďže sa nachádzame v neštandardnom období, ktorý sprevádza pandémia koronavírusu a cestovanie po svete sa nám zo zdravotných dôvodov nemusí vyplatiť, nebolo by od veci pomýšľať nad kúpou chaty alebo chalupy.
Nasledujúci zoznam obsahuje vyše 60 rôznych nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť pri spravovaní vášho virtuálneho tímu.
Publikované: Pondelok, 18 Máj, 2020 - 12:30, Lucia Klubertová
Nasledujúci zoznam obsahuje vyše 60 rôznych nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť pri spravovaní vášho virtuálneho tímu.
Čo sa treba pýtať pri obhliadke bytu?
Publikované: Piatok, 17 Apríl, 2020 - 13:21, RE/MAX Slovakia
Kupujete si byt aj v tomto špecifickom "korona" období? Alebo sa ešte len plánujete osamostatniť a zaobstarať si nové bývanie? Nech je to akokoľvek, obhliadke sa nevyhnete a popravde, ani by ste sa jej vyhýbať nemali.
Realitný trh sa nezastavil
Publikované: Nedeľa, 22 Marec, 2020 - 17:02, RE/MAX Slovakia
Udalosti posledných týždňov súvisiace s pandémiou koronavírusu značne skomplikovali rad služieb ponúkaných v Slovenskej republike a v zahraničí. Napriek tomu sme Vám pripravení naďalej poskytovať servis tej najvyššej kvality.
Publikované: Štvrtok, 5 Marec, 2020 - 12:24, RE/MAX Slovakia
Určite ste už niekedy počuli, že ak platíte za nájom, vyhadzujete tým peniaze von oknom. S týmto tvrdením sa takisto často spája aj názor, že je lepšie si za tie peniaze zobrať hypotéku a platiť si za niečo, čo je aj moje. Súhlasíte s tým?
Publikované: Streda, 19 Február, 2020 - 10:57, RE/MAX Slovakia
Rozhodli ste sa pre kúpu nehnuteľnosti? A už viete, či si kúpite novostavbu, alebo zvolíte staršiu nehnuteľnosť, ktorú si sami zrekonštruujete? Prinášame vám zopár cenných rád, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť. Nech sa páči!

Stránky