Blog

Publikované: Utorok, 19 November, 2019 - 10:42, RE/MAX Slovakia
Vedeli ste, že značka RE/MAX je chronicky známa po celom svete? A že len u nás ju pozná 8 z 10 ľudí? Na túto skutočnosť sme mimoriadne pyšní, rovnako ako aj na našu históriu v rámci celého sveta. Nech sa páči, zoznámte sa s ňou:
Publikované: Utorok, 12 November, 2019 - 10:09, RE/MAX Slovakia
Zahoďte za hlavu obavy z „niečoho“ nového a staňte sa jedným z nás! S RE/MAX máte istotu, že za vami bude stáť pravý líder, motivátor a predovšetkým partner, ktorý vzájomnú spoluprácu stavia na pevných základoch, férovosti a spoľahlivosti.
Publikované: Štvrtok, 7 November, 2019 - 10:08, RE/MAX Slovakia
Chceli by ste bývať vo vlastnom, ale neviete, či si kúpite byt alebo dom? Nech sú vaše pohnútky na zmenu domova akékoľvek, už na začiatku by ste mali mať jasno v tom, o akú nehnuteľnosť máte záujem.
Publikované: Pondelok, 4 November, 2019 - 13:18, RE/MAX Slovakia
Patríte medzi tých, ktorí investovali do nehnuteľnosti a chcú mať z nej zisk? Alebo ste zdedili, či iným spôsobom nadobudli byt, ktorý vám „stojí“ a chcete ho naplno využiť? Ak ste sa rozhodli pre jeho prenájom, urobili ste dobre.
Publikované: Piatok, 11 Október, 2019 - 10:09, RE/MAX Slovakia
Nielenže sa maximálne snažíme uspokojiť našich klientov, ale takisto sa staráme aj o našich kolegov. My v RE/MAX sme všetci jedna veľká rodina a vždy ťaháme za jeden povraz. V dobrom aj v zlom. Aj keď sa nám darí, ale aj vtedy, keď sa nám nedarí. V jednote je sila a naša sila sa nesústredí iba na domácom trhu, ale po celom svete.
Publikované: Štvrtok, 3 Október, 2019 - 13:30, RE/MAX Slovakia
Kúpili ste si garsónku, jedno alebo dvojizbový byt? Potrebujete si ho zariadiť tak, aby ste v ňom mali všetko potrebné, ale predsa nie preplnené? Máme pre vás zopár rád, ktoré sú vhodné nielen pre malé, ale aj pre ostatné byty či domy.
Publikované: Štvrtok, 26 September, 2019 - 11:04, RE/MAX Slovakia
Máte peniaze nazvyš? Chcete investovať do niečoho, čo sa vám skutočne vyplatí? Jedným z najlepších predmetov na investovanie sú bezpochyby nehnuteľnosti, ktoré dlhodobo patria k najbezpečnejším, s vysokou pravdepodobnosťou na dosiahnutie zisku.
Publikované: Štvrtok, 12 September, 2019 - 13:29, RE/MAX Slovakia
Patríte k ľuďom, ktorí túžia mať častejšie dovolenku? Chceli by ste mať viac voľna a okrem práci sa viac venovať sebe, rodine či priateľom? Možno aj vy máte prácu, ktorá vám počas jedného roka dovolí čerpať 20 alebo 25 dní dovolenky. Pre mnohých je to málo, avšak nájdu sa aj takí, ktorým to stačí.
Publikované: Piatok, 6 September, 2019 - 11:53, RE/MAX Slovakia
Našu minisériu o odievaní realitných maklérov končíme mužmi – maklérmi. Život je už raz taký, že aj v obliekaní majú muži oveľa menej „práce“ ako ženy. Rovnaké je to pri úprave zovňajšku, aj keď niektorí muži dokážu pri zrkadle vystáť hodiny. Samozrejme, nie je to zlé, pretože aj realitný maklér by sa mal o seba maximálne starať.
"Mama hotel" je na Slovensku stále v kurze
Publikované: Pondelok, 2 September, 2019 - 15:57, RE/MAX Slovakia
Pamätáte si staré americké seriály, alebo aj tie nové, v ktorých sa tínedžeri po dovŕšení osemnástky vysťahujú z domu a idú si žiť svoje životy? Väčšinou ich kroky vedú do prenajatých priestorov, pretože západný trend bývania sa opiera o nájomné byty či domy.

Stránky