Blog

Publikované: Piatok, 27 Máj, 2022 - 11:44, RE/MAX Slovakia
Aj vy hľadáte spôsob, ako získať finančnú nezávislosť? Máte radi obchod a páči sa vám práca s ľuďmi? Jedno ideálne riešenie by tu bolo. Alebo rovno dve!
Publikované: Štvrtok, 21 Apríl, 2022 - 16:50, RE/MAX Slovakia
Položili ste si v poslednom čase otázku, čo s bytom, ktorý neužívate ani neprenajímate? Alebo nájomníkov máte, no chceli by ste sa ho výhodne „zbaviť“ v najlepšom zmysle tohto slova? V tom prípade je čas!
Publikované: Štvrtok, 14 Apríl, 2022 - 09:43, RE/MAX Slovakia
Plánujete investovať do kúpy nehnuteľnosti alebo ju potrebujete na bývanie? Ešte stále vyčkávate na lepší zajtrajšok? Asi vás sklameme... Nepriaznivé obdobie na kúpu bytu alebo domu trvá už nejaký čas a vyhliadky naďalej nie sú ružové.
Publikované: Sobota, 9 Apríl, 2022 - 11:20, RE/MAX Slovakia
Plánujete si postaviť rodinný dom a potrebujete stavebné povolenie? Ak patríte k tým, ktorým sa pri tejto otázke zježia chlpy na tele, nemusíte sa báť! Stavebné konanie, v rámci ktorého vybavíte povolenie na stavbu, by sa malo výrazne skrátiť a už by nemalo byť takým strašiakom ako voľakedy.
Publikované: Piatok, 1 Apríl, 2022 - 13:25, RE/MAX Slovakia
Učiť sa, učiť sa, učiť sa... Nie, toto nie je parafrázovanie známeho ideológa a mysliteľa, ktorého meno radšej nevyslovíme. Učenie pre nás nie je mučenie, ale je naším krédom, o ktorom nielen rozprávame, ale v RE/MAX ho aj skutočne uskutočňujeme.
Publikované: Piatok, 18 Marec, 2022 - 09:34, RE/MAX Slovakia
Plánujete kupovať byt? Neviete sa rozhodnúť, či tak urobíte teraz alebo ešte počkáte? Keďže žijeme vo svete, ktorý neuveriteľne zdražel, mali by sme rátať s tým, že rovnako drahé budú aj byty a iné nehnuteľnosti na súkromné bývanie i komerčné využitie.
Publikované: Piatok, 11 Marec, 2022 - 09:51, RE/MAX Slovakia
Nie, nie...žiadne obavy. Nestrieľame si z vás. Práve naopak! RE/MAX zvykne strieľať do čierneho, nie do vetra. Má nos na dobrých partnerov a kolegov, ktorí sa neboja chopiť príležitosti. A keďže nehnuteľnosti v poslednej dobe poriadne vystrelili, pozývame vás, aby ste spolu s nimi vystrelili aj vy!
Publikované: Piatok, 4 Marec, 2022 - 09:35, RE/MAX Slovakia
Aj vy túžite po vlastnom bývaní a nemáte dostatok prostriedkov na financovanie? Ako iste viete, možností, ako vybaviť hypotéku je na trhu neúrekom. Jeden z najčastejších je ísť do banky, poinformovať sa a požiadať o úver.
Publikované: Piatok, 25 Február, 2022 - 09:41, RE/MAX Slovakia
Máte dom, ktorý nevyužívate alebo ste ho zdedili? Chcete si zaobstarať nové bývanie a radi by ste váš pôvodný rodinný dom odovzdali do rúk spoľahlivého a zodpovedného človeka? Predajte ho s RE/MAX!
Publikované: Piatok, 18 Február, 2022 - 11:01, RE/MAX Slovakia
Chcete mať pasívny príjem, ktorý vám uľahčí váš život? Máte voľnú nehnuteľnosť, ktorú nevyužívate alebo ju vôbec nepotrebujete? Využite príležitosť na štedrý zárobok a prenajímajte svoj byt s RE/MAX!

Stránky