Blog

Publikované: Pondelok, 14 Jún, 2021 - 08:59, RE/MAX Slovakia
Peter Drábek bol majiteľom etablovanej realitnej kancelárie Polis špecializujúcej sa na predaj nehnuteľností v Bratislave. Po 17 rokoch sa rozhodol pre zmenu a pridal sa do siete RE/MAX. Je za jeho rozhodnutím očakávaný prepad na trhu s nehnuteľnosťami?
Publikované: Streda, 2 Jún, 2021 - 12:53, RE/MAX Slovakia
Presťahovali ste sa do nového domu alebo bytu so záhradou? Alebo ste si konečne povedali, že je čas na jej úpravu a renováciu? RE/MAX si pre vás aj dnes pripravil niekoľko užitočných rád a tipov, s ktorými sa vám nová záhrada bude zariaďovať ešte jednoduchšie.
Publikované: Streda, 12 Máj, 2021 - 10:48, RE/MAX Slovakia
Hovorí sa, že kráľovnou kuchyne je cibuľa. Inde môže byť kráľovnou kuchyne gazdinka, ktorá sa v nej pravidelne realizuje. Ale poznáme kráľovnú domova? Určite nám dáte za pravdu, že tento titul si v každom byte alebo dome jednoznačne zaslúži kuchyňa.
Publikované: Streda, 28 Apríl, 2021 - 10:44, RE/MAX Slovakia
Ešte stále váhate nad predajom svojho bytu alebo domu? Chceli by ste predať nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie, ale neviete sa rozhodnúť, či je práve teraz ten správny čas?
Publikované: Pondelok, 19 Apríl, 2021 - 12:32, RE/MAX Slovakia
Aj vy ste sa už tešili na intenzívnejšie slnečné lúče, teplejší vánok a pohodu na vašej terase alebo balkóne? Dočkali ste sa. Konečne je tu jar!
Publikované: Piatok, 9 Apríl, 2021 - 10:20, RE/MAX Slovakia
Radi zarábate peniaze? Hľadáte možnosti výhodného investovania? Kúpte si nehnuteľnosť s RE/MAX na Slovensku alebo v zahraničí!
Publikované: Streda, 31 Marec, 2021 - 11:08, RE/MAX Slovakia
„ROK 2020 UKÁZAL, ŽE KEĎ DRŽÍME SPOLU, KAŽDÝ ZVÍŤAZÍ“
Publikované: Pondelok, 8 Marec, 2021 - 11:00, RE/MAX Slovakia
Máte nehnuteľnosť, ktorú už dlhšie plánujete predať? Teraz je ten správny čas. Predajte ju s RE/MAX! Trh s nehnuteľnosťami sa už dlhší čas pasuje s nedostatkom voľných bytov či rodinných domov na predaj. Čím je ponuka nižšia, tým vyššie sú ceny nehnuteľností. Výhodnosť ich predaja sa znásobuje ešte viac, pretože dopyt po týchto nehnuteľnostiach je rovnako veľmi vysoký.
Publikované: Pondelok, 8 Marec, 2021 - 10:05, RE/MAX Slovakia
Pred pár dňami sme oslávili 15. výročie fungovania značky RE/MAX na Slovensku. Veľkolepá oslava ani žúrka, akú sme si predstavovali, sa vôbec nekonala, ale nič to nemení na tom, že máme z nášho dlhoročného pôsobenia obrovskú radosť. A nielen tú! Okrem radosti, entuziazmu a odhodlania máme veľkú motiváciu neustále zlepšovať naše služby a posúvať naše možnosti stále vyššie a vyššie.
Publikované: Piatok, 19 Február, 2021 - 10:19, RE/MAX Slovakia
Plánujete si tento rok kúpiť vlastné bývanie alebo máte záujem o prenájom? Nemusíte ich prácne hľadať krížom-krážom na rôznych stránkach. Jednoducho si vyberte váš vysnívaný byt, rodinný dom alebo chalupu u nás v RE/MAX!

Stránky