RE/MAX predáva najviac realít na svete

Ing. Dáša Lisá

Špecializácia - jazyk

  • - Angličtina
  • - Ruština

Špecializácia - typ ponuky

  • - Predaj
  • - Prenájom

Špecializácia - typ nehnuteľnosti

  • - Byty
  • - Domy a vily
  • - Pozemky
  • - Komerčné priestory

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. 0905 800 443
E-mail dasa.lisa@re-max.sk
Web www.re-max.sk/domum
Adresa RE/MAX Domum
Záfortňa 579/11
957 01 Bánovce nad Bebravou,
Všetky banky online na jednom mieste Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

Skúsenosti

indikator hodnotenia indikator hodnotenia indikator hodnotenia indikator hodnotenia

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024 5 rokov v sieti re/max slovakia Kancelária Skokan roka 2020 Top Club Gold

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Maklérka p.Ing.Lisá pracuje na vysokej profesionálnej úrovni. Sme s jej službami maximálne spokojní a ďakujeme jej aj za empatický prístup.

Hodnotenie: 10/10

Pani Lisá je veľmi inteligentná a vie komunikovať s klientami a zaujať ich a hlavne predať

Hodnotenie: 10/10

Pristredníctvom pani maklérky Lisej som realizoval kúpu nehnuteľnosti deviatich spolumajiteľov. Musím povedať, že sám by som to nikdy nezvládol v princípe a tobôž nie s takou profesionálnou bravúrnosťou, pričom mi vysvetľovala všetko do podrobnosti, čo sa udialo, čo sa deje a bude diať, tak že som k nej nadobudol absolútnu dôveru v celý proces kúpy vyústiaci až do finálneho prevzatia nehnuteľnosti. Ďakujem za tieto nanajvýš profesionálne služby pani Lisej .

Hodnotenie: 10/10

profesionalita na - 100 % po vsetkych strankach.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

S pracovníčkou realitnej kancelárie sme boli spokojní, bola rýchla, fundovaná, ústretová.

Hodnotenie: 8/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Výborne

Hodnotenie: 10/10

Pani Lisá je profesionál, ktorého služby sú na vysokej úrovni

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Vysoká kvalita

Hodnotenie: 10/10

Kvalifikovaný prístup,ochota,výborná spolupráca

Hodnotenie: 10/10

so sluzbami sme boli velmi spokojni, osobne sme riesili s p.Lisou a teda za nas mozme len odporucit tuto osobu - je velmi profesionalna a hlavne flexibilna,rychla a skusena co je do dnesnej doby na nezaplatenie...

Hodnotenie: 10/10

S pani maklérkou D. Lisou sa spolupracovalo výborne. Ochotne odpovedala na všetky moje otázky, poradila v nejasných situáciach. Ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

Super prístup. Obetavá, kompetentná.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 9/10

Pani Dášu som oslovila na základe doporučenia známej, že nám pomôže predať rodičovský dom. Nemala som skúsenosti s realitnými maklérmi, ale ak majú robiť svoju prácu ako pani Lisá, tak je žena na správnom mieste, za čo jej veľmi pekne ďakujeme.

Hodnotenie: 10/10

Spoluprácu s p. Ing. Lisou hodnotím vysoko kladne.Je veľmi profesionálna, zároveň aj veľmi ľudská, ochotná a ústretová.Promptne reagovala na všetky moje otázky a požiadavky, výborne mi poradila aj pri vysporadúvaní nehnuteľnosti. Som maximálne spokojná, odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

Profesionálny, odborný prístup spojený s výbornou komunikáciou, informovanosťou, ochotou, perfektnou organizovanosťou a hlavne dobrým výsledkom predaja. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

Pani Lisa je naozaj vysoko odborne pripravena.Dokaze poradit a komunikovat velmi odborne.Kazdemu vrelo odpoeucam.

Hodnotenie: 10/10

Profesionálny a ľudský prístup.

Hodnotenie: 10/10

Pani Lisá je maklér s veľkou dávkou profesionality a ochoty. Spolupracovalo sa nám s ňou veľmi dobre, nakoľko veľmi ústretovo, ochotne a hlavne rýchlo reagovala na naše požiadavky. Ďakujeme.

Hodnotenie: 10/10

P.Dasa Lisa je najlepšia makléra s akou som sa doteraz stretla a mala možnosť spolupracovat.jej pristup ku klientovi je fantastický....o akejkolvek zmene alebo pohybe vo veci predaja som bola zo strany p.Lisej automaticky informovaná....tel.mi dvihla,aj keby som jej volala o polnoci.. veľká spokojnosť....ak ešte budem potrebovať vaše služby.urcite sa obrátim na p.lisū....dakujem.petrasovicova

Hodnotenie: 10/10

Pani Lisa sa nezľakla majetkovo komplikovaného predaja našej nehnuteľnosti, ktorý realizovala absolútne profesionálne k spokojnosti všetkých. Vrelé odporučenie tejto maklérky z našej strany pre ostatných záujemcov o predaj svojich nehnuteľnosti

Hodnotenie: 10/10

Velka spokojnost,prijemny pristup, rychle jednanie,velmi ochotna a spolahliva .Velmi dobre sa mi pracovalo s Dašou Lisa.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 9/10

Zodpovedny prístup,riešenie situácií nadrámec,pri neočakávanej situácií všetko vyriešila v mój prospech,absolútne korektná,z mojej strany maximálna spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

ochotná, spoľahlivá na naše žiadosti hneď reagovala a vyriešila k našej spokojnosti

Hodnotenie: 10/10

dozvedeli sme sa o maklerovi z internetu

Hodnotenie: 10/10

Veľká spokojnosť,spoľahlivosť,ochota spraviť pre klienta maximum

Hodnotenie: 10/10

Kvalita najvyssej urovne.

Hodnotenie: 10/10

Bol som veľmi spokojný s prístupom maklérky p. Dáši Lisej, ktorá s nami komunikovla na vysokej a odbornej úrovni, poradila nám, na všetky otázky a nejasnosti zodpovedne odpovedala, zabezpečila nám kompletný servis spojený s kúpou domu. Keby bolo viac realitných maklérov ako p. Lisá, tak by aj trh s realitami vyzeral omnoho lepšie. Odporučil by som ju ako maklérku každému, kto má záujem o akúkoľvek realitu. Ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

Pani Lisá má vysoké odborné znalosti,vedomosti a profesionálny prístup.Je veľmi spoľahlivá, pohotová a kreatívna.

Hodnotenie: 10/10

Super kompetentná a milá

Hodnotenie: 10/10

Nie je viac co dodat p. Lisa fantasticka

Hodnotenie: 10/10
Tel. 0905 800 443
E-mail dasa.lisa@re-max.sk
Web www.re-max.sk/domum
Adresa RE/MAX Domum
Záfortňa 579/11
957 01 Bánovce nad Bebravou,
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,6 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

 

Som náročný zákazník, náročný klient – zákazník akejkoľvek služby, produktu za ktorý platím svojimi peniazmi. A takto sa správam i k vlastným klientom s tým, že iným poskytujem tie služby, pomoc, rady akú by som ja očakávala, za ktorú by som ja platila.

A v neposlednom rade iným nerobím to, čo nechcem aby robili mne. A to je myslím aj o etike v podnikaní. Keď som sa pred 7 rokmi rozhodovala o zmene smerovania svojej profesionálnej orientácie, rozhodla, okrem iného, aj osobná skúsenosť s predajom mojej nehnuteľnosti. Automaticky, bez akéhokoľvek uvažovania, som využila služby realitnej kancelárie. S určitou rozpačitosťou z mojej strany počas priebehu predaja som nehnuteľnosť prostredníctvom kancelárie predala s očakávaným finančným výsledkom.

Výsledok však mohol byť aj lepší, záviselo to od realitného makléra, ktorý mi ako neskúsenému klientovi mohol odporučiť aj iný postup, inú alternatívu výhodnejšiu pre mňa ako klienta, nielen pre makléra - predať a zarobiť svoju fixnú odmenu. To ma však iniciovalo k tomu ako sa podľa môjho názoru dajú „veci robiť“ lepšie, výhodnejšie pre klienta, s väčšou široko spektrálnejšou ponukou prác - služieb k tomu sa viažúcimi. A tak som sa rozhodla stať sa realitnou maklérkou.

Ako?„Nevymýšľať koleso“ ak je už vymyslené a stačí sa len zapojiť do sofistikovaného a časom prevereného systému predaja nehnuteľnosti, ktorý na Slovensku funguje viac ako 10 rokov a vo svete viac ako 40 rokov. A tak som sa rozhodla pracovať v realitnej sieti RE/MAX , ktorá má v súčasnosti na Slovensku viac ako 45 kancelárii s viac ako 250 realitnými maklérmi. Základný systém práce každého makléra v sieti RE/MAX je povinne založený na vzdelávaní, testovaní a certifikácii maklérov a garanciou toho, že makléri musia mať nevyhnutné základné právne vedomosti súvisiace s predajom, prenájmom nehnuteľnosti a to sa týka aj ekonomického, daňového aspektu.

Tak ako sa stať dobrým realitným maklérom? Lebo ak človek nerobí dobre, tak to podľa môjho názoru nemá vôbec robiť– teda za čo je predovšetkým platený zo strany svojich zákazníkov - klientov. Nech je to čokoľvek. A názory niekoho, že„človek musí niečo robiť “nepatria do kategórie poskytovania akýchkoľvek služieb, nieto ešte služieb kde sa pracuje s desiatkami, stovkami tisíc eur vo vlastníctve niekoho iného. Toto je prvé a podľa môjho základné kritérium, s ktorým majú realitní makléri pristupovať ako k prioritným kritériom pri svojej práci.

Pretože zákazník sa stáva náročným. Takže aký má byť dobrý maklér? Má byť hlavne „ psychológom“ pri kontakte so zákazníkom. Pekne sa obliecť, naučiť sa informácie o svojich službách, ako poradiť – pomôcť klientovi, prípadne argumenty „prečo práve my/ja“ nerobia realitného makléra výborným maklérom. Hovorím o empatii voči klientovi, schopnosti ho počúvať, analyzovať jeho potreby, ako postupuje pri svojom rozhodovaní či využiť vaše služby alebo nie, čo je to za kategorizácia ľudí z hľadiska základných charakterových vlastností. Následne mu musí odporučiť optimálny postup pri dosiahnutí svojich očakávaní.

Maklér má byť človekom vyznajúcim sa v základných legislatívnych podmienkach týkajúcich sa realitnej činnosti. A to sa netýka len klasického segmentu služieb – sprostredkovanie predaja, nákupu, prenájmu nehnuteľnosti. Klient nie je hlúpy a zistí, že má pred sebou makléra, ktorý mu vie s odbornosťou poradiť v akejkoľvek oblasti týkajúcej sa nehnuteľnosti, vie ho nasmerovať, odporučiť, poradiť z akéhokoľvek aspektu týkajúcej sa vlastníctva nehnuteľnosti a to radami, informáciami v oblasti právneho, katastrálneho, bankového či stavebného.

Stala som sa teda takýmto spôsobom realitnou maklérkou RE/MAX, ktorá zabezpečuje činnosť tejto oblasti– Bánovecko. A budem rada, ak svojimi nielen teoretickými, ale aj praktickými skúsenosťami budem vedieť pomôcť, poradiť- ako správne predať, prenajať, kúpiť svoju nehnuteľnosť, poradiť ako vlastnícky vysporiadať svoju nehnuteľnosť a iné problémy vlastnenia nehnuteľností so všetkými ekonomickými, daňovými, právnymi súvislosťami.