RE/MAX predáva najviac realít na svete

Marián Bielik

Špecializácia - jazyk

  • - Čeština

Špecializácia - typ ponuky

  • - Predaj
  • - Prenájom

Špecializácia - typ nehnuteľnosti

  • - Byty
  • - Domy a vily
  • - Pozemky
  • - Komerčné priestory

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. +421 905 319 946
E-mail marian.bielik@re-max.sk
Web www.re-max.sk/namax
Adresa RE/MAX NaMax
Malinovského 1232/16
915 01 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,4 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

Skúsenosti

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024 makler skokan 2017 Top Club Gold

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

Pan Bielik bol ochotný, komunikácia s ním dobrá.

Hodnotenie: 7/10

Profesionálny prístup,ochotný riešiť aj mimo prac.čas vrátane S a N a poradit klientom.

Hodnotenie: 10/10

Chcela by som touto cestou vyzdvihnúť vysoko profesionálny prístup p.Bielika od prvého stretnutia až po prenájom nehnuteľnosti. Z mojej strany maximálna spokojnosť, môžem len odporučiť.

Hodnotenie: 10/10

S panom Bielkom spolupracujem niekolko rokov. Velmi si cenim profesionalny a odborny pristup, prijemne vystupovanie a pravne poradenstvo na vysokej urovni. Maximalna spokojnost ako vzdy.

Hodnotenie: 10/10

Maximálna spokojnosť, pán Bielik ústretový, komunikácia na veľmi dobrej úrovni.

Hodnotenie: 10/10

Maximálna flexibilita, rýchlosť a vysoká úroveň komunikácie

Hodnotenie: 10/10

Na veľmi profesionálnej úrovni profesionálnej úrovni

Hodnotenie: 10/10

Sme veľmi spokojný. Pán Marián Bielik je naozaj skúsený a jednoznačne ho budem odporúčať známym.

Hodnotenie: 10/10

Sme neskutočne šťastný že práve pán Bielik sa o nás postaral ako realitný maklér.Neskutone si ho vážime a jeho prácu ktorej sa venuje naplno a hlavne zo srdiečkom na pravom mieste.

Hodnotenie: 10/10

Od zaciatku az do konca kupy bytu zo strany p. Bielika velka ochota, velmi rychlo sa vsetko vybavilo. Pristup profesionala. A ludskost.

Hodnotenie: 10/10

Som spokojný s vybavovaním aj jednaním P. Bielika. Vždy mi ochotne pomohol i poradil.

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik svoju prácu vykonáva výborne. Je absolútne zodpovedný a profesionálny. Radosť od neho niečo kupovať.

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik má profesionálny prístup k svojmu zákazníkovi od začiatku celého procesu až do jeho úplného záveru. Všetky svoje kroky náležite vysvetlí a potom ich aj uskutočňuje. Prezentácia nehnuteľnosti na predaj je komplexne spracovaná aj s napr. v mojom prípade kedy išlo o byt s nutnosťou rekonštrukcie navrhol už v samotnom procese predaja pre budúceho majiteľa spôsob rekonštrukcie. Všetka dokumentácia je spracovaná zrozumiteľne a vysoko odborne. Počas celého procese predaja sme vecne kvalitne komunikovali a bol som o všetkom včas informovaný. Celý proces bol ukončený kvalitne spracovanou kúpnou zmluvou, odovzdaním nehnuteľnosti novému vlastníkovi, odhlásením všetkých energií a vložením návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik je vysoko schopný, efektívny a skúsený profesionál. Spolupracujem s ním niekoľko rokov a jeho služby si nadmieru cením. Môžem ho s čistým svedomím odporučiť.

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik nám uz od začiatku spolupráce všetko riadne vysvetlil a objasňoval kroky kroky ktoré mali nasledovať. Vždy s nami slušne komunikuje a naša spolupráca bola zavŕšená úspechom. Môžeme len odporúčať.

Hodnotenie: 10/10

Super kvalita, pán Bielik funguje na 100%. Ochotný, spoľahlivý, vždy vychádzajúci v ústrety.

Hodnotenie: 10/10

profesionálny prístup

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik je seriozny makler, flexibilne reagoval, vsetko potrebne mi vysvetlil a sluzba od prveho telefonatu az po samotne prevzatie kancelarie prebehla hladko. Odporucam.

Hodnotenie: 10/10

super prístup, kvalita najvyššia,veľká spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik nám sprostredkoval predaj nehnuteľnosti. S jeho prácou sme boli spokojní. Vždy bol ústretový, pripravený a dobre sa s ním komunikovalo. Skrátka odborník a profesionál. Ďakujeme za spoluprácu.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik je človek na správnom mieste. Vždy k dispozícii, vždy schopný odpovedať na každú otázku. Na stretnutia vždy maximálne pripravený, všetko naplánované do poslednej bodky. Jeho služby môžeme každému len odporučiť. takto si predstavujeme prácu realitného makléra. Ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

Ja som z pánom Bielikom maximálne spokojný. Ochota, komunikácia, vedomosti, super.

Hodnotenie: 10/10

Kúpa bytu v NM. Veľmi pozitívne hodnotím realitného makléra Mariana Bielika z RE/MAX Nové Mesto nad Váhom. Od prvej obhliadky bytu, až po finálny podpis kúpnej zmluvy, veľmi profesionálny prístup, slušný, ochotný, milý, ústretový, povysvetľoval čo bolo treba, vo všetkom poradil...určite odporúčam

Hodnotenie: 10/10

S Marianom Bielikom sa mi,napriek tejto velmi zlozitej dobe,spolupracovalo velmi dobre,bol ochotny,ustretovy,odborne erudovany,priebezne sme casto vzajomne kontaktovali a dotiahli predaj bytu do zdarneho konca.Postupne prerastol nas vztah z pracovneho do priatelskeho.

Hodnotenie: 10/10

Opäť a znova som využila služby pána Bielika pri predaji nehnuteľnosti, ktoré sú na vysokej úrovni. Som nad mieru spokojná a len som si potvrdila, že som si vybrala toho najlepšieho realitného makléra spomedzi všetkých. Ďakujem pekne pán Bielik.

Hodnotenie: 10/10

Pán Marina Bielik nám sprostredkoval kúpu budúceho rodinného domčeku. Priebeh bol hladký a veľmi príjemný. Pán Bielik s nami jednal profesionálne ale zároveň ľudsky. Veľmi sme ocenili, že kúpa nehnuteľnosti môže mať takýto bezstarostný priebeh. Odporúčame.

Hodnotenie: 10/10

Výborné

Hodnotenie: 10/10

Napriek nie úplne jednoduchej situácii sa nám ako mladej rodine podarilo aj vďaka p. Bielikovi rodinný dom podľa našich predstáv. Veľmi oceňujeme jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup, ktorý nám v čase koronakrízy zabezpečil dostatok času a priestoru na vybavenie si potrebných prostriedkov a náležitostí. Vyzdvihli by sme ešte rýchlosť s akou je p. Bielik schopný komunikovať a bezodkladne posúvať kroky predaja/kúpy dopredu. Je skvelé ak sa to, že niekoho jeho práca baví a napĺňa odráža na jeho jednaní s klientami

Hodnotenie: 10/10

Výborný

Hodnotenie: 10/10

Pri každej praci stretnete 2 druhy ľudí. Prví su tí čo robia svoju pracu lebo musia a druhí že robia prácu ktorú vedia a sa v tom našli. Pan Bielik patrí do tej druhej. Ďakujem za spoluprácu, promptne reakcie profesionálny prístup. Tym padon môžem pana Bielika odporučiť pri kúpe ci predaji akejkoľvek nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 10/10

Je to 100% partner po profesnej aj ľudskej stránke.Vždy ochotný ,ústretový ,maximálnesom bola spokojná.

Hodnotenie: 10/10

Pán Marián Bielik, ktorý predával moju nehnuteľnosť v Novom Meste n/V je maximálny profesionál, veľmi ústretový, ochotný, seriózny. Môj byt predával v tom najhoršom období, kedy sa všetko zatváralo a kedy bolo kvôli koronakríze všetko veľmi komplikované. No pán Bielik napriek tomu našiel kupujúcich a byt predal. Rada by som napísala viac neskôr na Váš email, nielen do tejto kolonky. Ja som bola maximálne spokojná nielen po jeho profesionálnej stránke, ale aj po ľudskej, nakoľko som občas bola netrpezlivá, no on vždy sa snažil maximálne mi vyjsť v ústrety. Ešte Vám skúsim napísať viac, prajem mu všetko dobré v živote.

Hodnotenie: 10/10

Maximalna spokojnost.. dalujem pekne. Pravom bol pan Bielik maklerom roka.

Hodnotenie: 10/10

Som maximálne spokojný

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 8/10

Top - vyborné promptné jednanie - profesionalita - zároveň ľudský prístup - vyhovel všetkým mojim požiadavkám - poradil

Hodnotenie: 10/10

Ústretovosť, ochota, rýchle konanie.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Práca pána Bielika z kancelárie RE/MAX NaMax je maximálne profesionálna. Ja som nesmierne rád, že som sním mohol spolupracovať. Určite ho ako makléra odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

Spolupráce s panem Bielikem probíhala maximálně profesionálně a vždy dle dojednaných dohod a termínů. S jeho součinností a zprostředkováním jsem maximálně spokojen a jeho služby mohu jen doporučit.

Hodnotenie: 10/10

S kvalitou služieb s danou realitnou kanceláriou som maximálne spokojná, konkrétne s pánom Bielikom, ktorý mal celý proces predaja nehnuteľnosti na starosti a dotiahol ho do úspešne konca bez akýchkoľvek problémov.

Hodnotenie: 10/10

Spoľahlivý, ochotný, dôveryhodný,

Hodnotenie: 10/10

Som spokojná na 100% ako prístupom tak ochotou a ľudskosťou.Super človek na správnom mieste.

Hodnotenie: 10/10

Kvalita Vašich poskytovaných služieb je na vysokej úrovni, komunikácia s p. Mariánom Bielikom bola na vysoko profesionálnej úrovni, veľmi ochotne nám pomohol s vybavením potrebných vecí pri prenájme bytu, p. Bielik bol veľmi ústretový a veľmi ochotne nám vyhovel v prípade zmien dohodnutých termínov, atď, boli sme s ním veľmi spokojní a touto cestou mu veľmi pekne ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

Do prenajímaného bytu sa našiel klient presne podľa očakávaní a to aj vďaka profesionálnemu prístupu a výbornej spolupráci s maklérom REMAX. V budúcnosti už budem vedieť na koho sa obrátiť.

Hodnotenie: 10/10

Výborný prístup. Ochota a presnosť. Služby p. Bielika rád opätovne využijem, ak budem potrebovať.

Hodnotenie: 9/10

Velmi profesionální přístup. Veškeré domluvy byly dodrženy na 100%. Obecně musím říci, že zatím nejlepší zkušenost s realitní kanceláři. Pan Bielik se snaží svoji práci dělat co nejlépe a daří se mu to.

Hodnotenie: 10/10

Spokojný

Hodnotenie: 10/10

So všetkým sme boli spokojní.

Hodnotenie: 9/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

S prístupom, komunikáciou, ochotou makléra som bola veľmi spokojná. Určite odporúčam spoluprácu s týmto milýmprofesionálom.

Hodnotenie: 10/10

Precízne a rýchle jednanie. Nemám čo vytknúť. Maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

Pracovné nasadenie pána Bielika v predaji nehnuteľnosti sa spája s kvalitou, rýchlosťou a odhodlaním urobiť pre predaj maximum. Ďakujem a odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

Som veľmi spokojná so spoluprácou s p. Bielikom. Vie poradit,je znaly v obore. I napriek tomu, že zijem v zahranici pomohol mi velmi profesionalne S predajom mojej nehnuteľnosti. A predaj prebehol velmi rychlo a hladko. Odborucam

Hodnotenie: 10/10

Kvalita služieb na vysokej urovni! Komunikácia top./hocikedy či rano či večer/.Som nadmieru spokojny s poskytovanim služieb p. Bielika.

Hodnotenie: 10/10

Ešte raz veľké ďakujem pánu Bielikovi za predaj nehnuteľnosti. Skutočne prejavil veľké úsilie a podarilo sa.

Hodnotenie: 10/10

spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

veľmi príjemné vystupovanie , ústretový, ochotný.Maximálna spokojnosť , určite ho odporučím priateľom

Hodnotenie: 10/10

Pán Bielik je človek na pravom mieste. Zodpovedný a jednanie na úrovni. ak môžem hodnotiť tak len č. 10.

Hodnotenie: 10/10

Pan Bielik je vysoko profesionalny, expresny a odborny poradca. mam s nim opakovanu skusenost pri prenajme nehnutelnosti a skutocne nemam co vytknut.

Hodnotenie: 10/10

S pánom Bielikom sme riešili prenájom nehnuteľnosti. Je mimoriadne profesionálny, zodpovedný a uplatňuje osobný prístup ku klientovi. Nadmieru sa venuje všetkým detailom a pravidelne informuje o situácii. Som s jeho službami veľmi spokojná a určite ho ako makléra odporúčam.

Hodnotenie: 10/10

Bez výhrad a pripomienok. Len spokojnosť.

Hodnotenie: 10/10

Po odporúčaní som využil služby pána Bielika ktorý sa kompletne postaral predaj bytu tak ako to aj na začiatku prezentoval. Od nastavenia predajnej ceny a jej obhájení, az po odovzdanie novému majiteľovi. Pána Bielika budem ďalej odporúčať.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Ochota,ustretovost, rychle riesenie ; i v hodine 12te. p. Bielik zdvihol telefon i pocas napr.svojho osobneho volna, mozem iba odporucat dalej .. maximalna spokojnost pri tak komplikovanom predaji nehnutelnosti.

Hodnotenie: 10/10

Seriózny. spoľahlivý a profesionálny maklér, vysoko hodnotím po profesionálnej i ľudskej stránke. Možem len odporúčať.

Hodnotenie: 10/10

Zodpovedný prístup, čo sľúbil dodržal, dochvíľnosť a férové jednanie.

Hodnotenie: 10/10

profesionalita,rýchlosť,spolahlivosť,ochota - budeme p.Bielika doporučovať

Hodnotenie: 10/10

Trošku neskôr ale predsa. Služby realitnej kancelárie remax sme využili viac krát a môžem povedať lepšiu spoluprácu sme si ani nevedeli predstaviť. Pán Bielik je úžasný človek ochotný a veľmi profesionálny. Môžeme len odporučiť

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 9/10

Max.spokojnosť, za mesiac od rezervovania sme už bývali.

Hodnotenie: 10/10

absolútna spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

Pán maklér ma príjemne vystupovanie a profesionálny prístup.

Hodnotenie: 9/10

nerád sa veľa rozpisujem ,ale poviem to jasne a zruzumiteľne. je to čistý,slušný ,profesional s ktorým je radosť spolupracovať. takže ja môžem povedať len to naj,naj.

Hodnotenie: 10/10

Bez výhrad. Srdečne odporúčame.

Hodnotenie: 10/10

som spokojný po všetkých stránkach,so službami poskytnuté vašim maklérom

Hodnotenie: 10/10

S pánom Marianom Bielikom sme boli v kontakte dosť dlhú dobu a veľmi si jeho prácu vážim. Bol veľmi zodpovedný, rozvážny, ochotný a ústretový a hlavne vytrvalý - pretože prenajať našu nehnuteľnosť nebolo až také ľahké, vzhľadom na viaceré faktory. Práve tá jeho vytrvalosť sa vyplatila - pretože sme časom našli klienta na prenájom celého objektu. Veľmi som mu vďačná za vykonanú prácu a Ďakujem jemu aj REMAXU za vynikajúce služby.

Hodnotenie: 10/10

So službami p. Bielika sme boli nadmieru spokojní. Bol ochotný, ústretový, znalý problematiky, vytrvalý... proste na úrovni. Určite by som ho odporučil v prípade potreby svojim známym.

Hodnotenie: 10/10

Maklér, Marián Bielik, s ktorým som ja prišla do styku sa snažil byť naozaj profesionál vždy zo serióznym a zodpovedným prístupom. Myslím, že si svoju prácu vykonáva dobre.

Hodnotenie: 10/10

Poskytované služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

S manželom veľmi radi píšeme túto recenziu. Sme veľmi spokojní so spoluprácou pána M.Bielika. I napriek drobným komplikáciam dnes i vďaka nemu a firme REMAX bývame vo svojom vysnívanom dome. Ako makléra ho odporúčame, ústretový,komunikatívny, ľudský, vybavil všetky potrebné doklady, o všetkom informoval a s jeho spoluprácou sme všetko dotiahli do šťastného konca. Veľmi pekne ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

dôsledný, slušný, s nadhľadom.

Hodnotenie: 10/10

Boli sme veľmi spokojní. Hoci bol predaj komplikovaný, všetko dobre dopadlo.

Hodnotenie: 10/10

Bola som veľmi spokojná a odporúčam každému navštíviť RE/MAX.

Hodnotenie: 10/10

Nemám čo písať všetko bolo na 100%.

Hodnotenie: 10/10

Úplné informácie, kedykoľvek konzultácia, dobrá spolupráca

Hodnotenie: 9/10

100% spokojnosť.....profesionálny prístup, maximálna flexibilita ochota a ústretovosť. Môžem len odporučiť

Hodnotenie: 10/10

Oceňujem profesionálny prístup počas celého trvania nákupu nehnuteľnosti - od vyjasnenia podmienok nákupu a našich možností hneď na začiatok, cez dodrziavanie stanovených termínov, ochotu a ústretovosť. V prípade, že klienti hľadajú férové jednanie a bezproblémový nákup nehnuteľnosti, tak odporúčam obrátiť sa na RK Re/Max a pána Bielika

Hodnotenie: 10/10

Spokojnost

Hodnotenie: 10/10

Na jedničku

Hodnotenie: 10/10

Profesionálne jednanie,odpovede na všetky otázky,proste človek na správnom mieste-spokojny veĺmi.

Hodnotenie: 10/10
Tel. +421 905 319 946
E-mail marian.bielik@re-max.sk
Web www.re-max.sk/namax
Adresa RE/MAX NaMax
Malinovského 1232/16
915 01 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,4 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

 

V predchádzajúcom zamestnaní som úspešne pôsobil 21 rokov, ale už som pociťoval, že v smere pracovného oboru musí v mojom živote nastať zmena.

Moje rozhodnutie smerovalo do oblasti realít a ich predaja. Ako realitný maklér teraz môžem robiť to čo ma baví, čomu sa rozumiem a v tejto chvíli sa realitám úspešne venujem už piatym rokom. Svoj čas dokážem flexibilne prispôsobiť tak, aby som každej nehnuteľnosti v mojej ponuke a klientovi venoval náležitý čas a zároveň mal aj dostatok času pre rodinu a záľuby. Pri svojej práci kladiem dôraz na dodržanie spravnych, bezpečných a skúsenosťami overených postupov.

  • Aj vy si želáte bezpečne predať Váš byt, dom, pozemok, obchodný alebo administratívny priestor?
  • Už viac, alebo vôbec nechcete predajom či prenájmom nehnuteľnosti strácať svoj drahocenný čas, ale zároveň chcete z predaja vyťažiť maximálny zisk ?

Zavolajte mi (0905319946). Nadstavíme vhodný spôsob smerujúci k úspešnému obchodu a ja Vám garantujem svoje maximálne nasadenie k zabezpečeniu úspechu.

Som maklér hodnotený 10 z 10

Vždy slušne, fér a za najlepšiu cenu.