RE/MAX predáva najviac realít na svete

Vladimír Šošovička

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. +421 903 434 731
E-mail vladimir.sosovicka@re-max.sk
Web www.re-max.sk/techreality
Adresa RE/MAX Techreality
G. Švéniho 4/A
971 01 Prievidza, Slovensko
Všetky banky online na jednom mieste Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

Už som kupoval a predával viacero nehnuteľností cez rôzne realitné kancelárie, ale jednoznačne musím vyzdvihnúť osobný prístup, spôsob komunikácie a odbornosť p.Šošovičku. Všetko prebehlo behom pár dní bez akýchkoľvek problémov. V prípade predaja nehnuteľnosti sa v budúcnosti jednoznačne obrátim na tohto makléra.

Hodnotenie: 10/10

Vyjadrujem absolútnu spokojnosť so službami p.makléra Šošovičku. Dostal som na neho odporúčanie od známeho, ktorý bol s jeho službami absolútne spokojný, a aj u mňa sa tieto skúsenosti len potvrdili. Komunikatívnosť, precíznosť, spoľah...takto si predstavujem profesionálneho realitného makléra.

Hodnotenie: 10/10

Mal som obavy ohľadom predaja bytu po zdedení a toho, ako rýchlo sa to podarí a či vôbec. Potom som sa stretol s p. Vladimírom Šošovičkom z RE/MAX v Prievidzi. Pán Šošovička prišiel absolútne pripravený, s informáciami o predávanej nehnuteľnosti, napriek zložitej osobnej situácii, ktorá mu v ten deň vznikla. Vystupoval profesionálne, veľmi milo a sebavedomo, pričom vždy odpovedal na moje otázky priamo a k veci. To, čo ma okrem vystupovania oslovilo, bolo veľmi dôkladné podchytenie prezentácie nehnuteľnosti na sociálnych sieťach a zameranie marketingu na konkrétne skupiny záujemcov, podľa charakteru nehnuteľnosti a lokality. To mi u ostatných realitných maklérov, s ktorými som sa stretol, chýbalo. Dohodli sme sa na spolupráci ešte v ten deň, sobotu 9. 12. 2023. Na druhý deň boli hotové profesionálne fotky nehnuteľnosti a zverejnená ponuka predaja na všetkých najsledovanejších portáloch nehnuteľností + sociálnych sieťach. V pondelok 11.12. sme mali prvých dvoch vážnych záujemcov a v stredu 13.12. sme podpisovali rezervačnú zmluvu. Po vybavení hypotéky zo strany kupujúcich sme ukončili celý proces predaja s už prepísanými energiami dňa 28.12.2023 a s peniazmi na mojom účte. Za 19 dní od podania rúk s p. Šošovičkom sme mali komplet ukončený predaj bytu s minimom starostí na mojej strane, vrátane vypratania bytu do stavu, aký si želal kupujúci, čo takisto vybavil p. Šošovička. Mojou prioritou bola rýchlosť predaja bytu pri zachovaní ceny, ktorá je pre danú lokalitu aktuálna. To bolo do bodky splnené, dokonca za o kúsok lepšiu cenu s akou som reálne počítal, pričom som mal s celým procesom to minimum „starostí“, ktoré majiteľ musí mať (podpisy a odovzdanie kľúčov). Pán Šošovička celý proces pevne a dynamicky viedol a každý náznak problému bol vyriešený v jeho zárodku, pričom si zachoval veľmi priateľský a profesionálny prístup. Bola radosť s ním jednať a ak budem ešte predávať nehnuteľnosť, určite je mojou prvou voľbou. Má vynikajúcu energiu, nevyhnutnú pre takýto druh práce. Popri profesionalite a asertivite v správnych chvíľach bol pre mňa dôležitým aspektom aj jeho humor a priateľské jednanie, vďaka čomu bol celý proces doslova príjemný, čo som vopred vôbec neočakával. Som mu veľmi vďačný za spoluprácu a teším sa na ďalšiu.

Hodnotenie: 10/10

ústretovosť, výborná komunikácia, rýchle vybavenie všetkých podkladov. Ďakujeme

Hodnotenie: 10/10

Maklér bol veľmi ústretový, profesionálny, na akýkoľvek podnet z našej strany okamžite reagoval a vybavil ho.

Hodnotenie: 10/10

Vyjadrujem absolútnu spokojnosť s maklérom p.Šošovičkom. Od začiatku až do konca bol naňho úplný spoľah, vyriešil všetko za mňa, nakoľko ja som bol v zahraničí a prišiel som až na podpis kúpnej zmluvy. Vždy mi dal všetky informácie, so všetkým mi poradil. Veľmi mi pomohol, lebo neviem, ako by som bol predaj zo zahraničia sám riešil. Je veľmi šikovný, spoľahlivý, a ochotný. A by som do budúcna ešte niečo predával, alebo niekto z môjho okolia, určite ho budem každému odporúčať. Lebo takto si predstavujem spoľahlivého realitného makléra.

Hodnotenie: 10/10

Všetko prebehlo veľmi rýchlo, korektne, čo oceňujem najviac je ochota makléra dostaviť sa do domu ad hoc aj niekoľko razy (niekoľkokrát kvôli nám, 2x kvôli znalcovi, atď...) a zároveň oceňujem dostupnosť pána makléra de facto 24 hodín denne až do riadneho odozvdania a ukončenia zákazky

Hodnotenie: 9/10

Max spokojnost

Hodnotenie: 10/10

Bola som velmi prijemne prekvapena jednanim, vysokou aktivitou najst spravneho uchadzaca o byt. Pan Sosovicka bol so mnou v castom kontakte aby ma upovedomil o akychkolvek detailoch. Pri podpise zmluvy prebiehalo vsetko v nalezitej a korektnej forme. Akekolvek moje otazky boli zodpovedane promptne. Bola som nadmieru spokojna.

Hodnotenie: 10/10

Pri predaji môjho domu som využil služby makléra p.Šošovičku, a bol som maximálne spokojný. Všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov, profesionálne, korektne, od nášho prvého stretnutia až po podpis kúpnej zmluvy. Všetko vždy dopodrobna vysvetlil a o každom kroku ma informoval, komunikoval takmer na dennej báze. Kupujúci môjho domu potrebovali najprv predať svoj byt, ale aj to prebehlo vďaka p.Šošovičkovi bez akýchkoľvek problémov a rýchlo. Absolútne profesionálne služby tohto makléra budem určite odporúčať ďalej, A prajem mu veľa takých spokojných klientov, ako som bol ja.

Hodnotenie: 10/10

Bol som maximalne spokojný

Hodnotenie: 10/10
Tel. +421 903 434 731
E-mail vladimir.sosovicka@re-max.sk
Web www.re-max.sk/techreality
Adresa RE/MAX Techreality
G. Švéniho 4/A
971 01 Prievidza, Slovensko
Všetky banky online na jednom mieste Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd Spočítať

 

s