RE/MAX predáva najviac realít na svete

Ondrej Straka BSBA

Špecializácia - jazyk

  • - Čeština
  • - Angličtina

Špecializácia - typ ponuky

  • - Predaj
  • - Prenájom

Špecializácia - typ nehnuteľnosti

  • - Byty
  • - Domy a vily
  • - Pozemky
  • - Komerčné priestory

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. 0948 590 400
E-mail ondrej.straka@re-max.sk
Web www.remaxextra.sk
Adresa RE/MAX EXTRA
Mlynská 310/39 (Dolný Mlyn)
911 01 Trenčín - Opatová , Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,6 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

Skúsenosti

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024 Top Club Bronze Realitný profesionál 1

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

Pán Straka zariadil všetko rýchlo a úspešně.

Hodnotenie: 9/10

Realitný maklér Ondrej Straka od úvodu predaja až po úspešné ukončenie a predaja môjho bytu novému vlastníkovi odviedol veľmi profesionálnu prácu. Keďže som mal v minulosti skúsenosti s inou realitnou kanceláriou, okamžite som zistil rozdiel, a to najmä: v rýchlosti zaradenia mojej ponuky, pravidelné informovanie o prebiehajúcom stave predaja, prevedenie prehliadok bez nutnosti akejkoľvek mojej intervencie, atď. Ondrej Straka dokonca previedol viaceré stretnutia aj mimo pracovnej doby (napríklad víkendy) aby urýchlil predaj a poskytol klientom všetky relevantné informácie. Predaj prebehol bezproblémovo a moja jediná starosť bolo podpísanie zmlúv a zodpovedanie doplňujúcich otázok k mesačným nákladom. Zároveň mi maklér pomohol s lepším nastavením ceny, a dokonca na záver sa mu podarilo predať moju nehnuteľnosť ešte za vyššiu cenu ako som očakával. Takže veľká spokojnosť a vrele doporučujem služby RK REMAX.

Hodnotenie: 10/10

Všetko prebehlo hladko bez komplikácií,komunikácia bola pružná.

Hodnotenie: 10/10

Maximálna spokojnosť,profesionálny a zároveň ľudský prístup, flexibilita a ochota pomôcť.Môžem len odporučiť.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

spoľahlivý, precízny, rýchly, vždy k dispozícii a maximálna spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

maximálna spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

Veľmi dobrý prehľad v problematike realít, ochota pomôcť a poradit, pripravenosť na moje otázky. Vyhodou je aj možnosť zastupovania pri všetkých úkonoch s pravidelným reportovanim všetkých náležitosti.

Hodnotenie: 10/10

S Remaxom kupovať dom je veľká radosť! Náš maklér Ondrej bol responzívny, transparentný neuveriteľne rýchly. Veľmi dobre sa o nás postaral počas kúpi nehnuteľnosti, všetko detailne komunikoval a my sme zatiaľ mohli s rodinou žiť v pokoji, bez stresu a vybavovačiek. Ďakujem za všetko, veľmi ste nám pomohli.

Hodnotenie: 10/10

Keď sme sa rozhodovali využiť služby realitného makléra, nemali sme žiadne pochybnosti, že spoločnosť REMAX EXTRA bude správnym výberom. Rozhodli sme sa pre spoluprácu s pánom Ondrejom Strakom. Od makléra sme očakávali, že predá náš byt, aby sme následne mohli kúpiť rodinný dom a postupne ho rekonštruovať. Som nesmierne vďačná za postoj, ktorý k tomu spoločnosť a pán Straka zaujali. Ich cieľom nebolo len predať byt, ale pozreli sa na celú našu situáciu z nadhľadu a prišli s riešením, ako vyriešiť predaj bytu, kúpu domu a zároveň prefinancovať rekonštrukciu. Riešením, ktoré nám ušili na mieru, sa stali naše sny dosiahnuteľnými. Veľmi oceňujem profesionalitu, ktorú tým preukázali. Čo ale oceňujem úplne najviac, je osobný prístup pána Straku, ktorý nezabúdal, že s nami rieši dôležité životné otázky a zmeny a bol mne a mojej rodine po celý čas veľkou oporou. Ďakujeme za splnenie nášho sna!

Hodnotenie: 10/10

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat panu Strakovi za jeho vysokou profesionalitu, nasazení a lidský přístup (vzhledem k věku prodávajících). Je to člověk na správném místě a takových je, myslíme, pomálu. Vždy ochotně poradil a pomohl i nad rámec svých povinností a mnohdy i ve svém volném čase. Ještě jednou děkujeme za velmi rychlý a kvalitně realizovaný prodej, kdy i dosažená prodejní cena nemovitosti byla vyšší, než jsme očekávali. Přejeme hodně pracovních úspěchů a těšíme se na další případnou spolupráci.

Hodnotenie: 10/10

Spoľahlivý, dôsledný, profesionálny. Boli sme nadmieru spokojní. V každom kroku predaja bolo cítiť, že maklér kope za nás. To si cením najviac.

Hodnotenie: 10/10

Som spokojný so službami ktoré poskytol partner predaja.

Hodnotenie: 8/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10
Tel. 0948 590 400
E-mail ondrej.straka@re-max.sk
Web www.remaxextra.sk
Adresa RE/MAX EXTRA
Mlynská 310/39 (Dolný Mlyn)
911 01 Trenčín - Opatová , Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,6 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

 

Zastupujem klientov v predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, to všetko pod záštitou celosvetovo známej spoločnosti RE/MAX. Vyskúšajte naše služby.