RE/MAX predáva najviac realít na svete

Peter Madleňák

Špecializácia - typ ponuky

  • - Predaj
  • - Prenájom

Špecializácia - typ nehnuteľnosti

  • - Byty
  • - Domy a vily
  • - Pozemky
  • - Komerčné priestory

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. 0917 131 088
E-mail peter.madlenak@re-max.sk
Web www.remaxfamily.sk
Adresa RE/MAX Family
Podzámska 18
949 01 Nitra, Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,79 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

Skúsenosti

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024 5 rokov v sieti re/max slovakia Sales Power Succeed Realitný profesionál 1

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

Velmy profesionalny a laskavy clovek

Hodnotenie: 10/10

Pan Madlenak bol pocas cele casu, ktory sme s nim stravili ustretovy. Servis ktory nam poskytol nas ako predavajucich uplne odbremenil od akej kolvek nadbytocnej cinnosti. Zaroven dokazal svojim skusenostami zabranit plytvaniu nasho casu stretnutiami s nevhodnymi zaujemcami.

Hodnotenie: 10/10

Pán Madleňák bol počas celej doby ochotný, milý a ústretový. Z našej strany nevznikla najmenšia šanca na nejaké otázky, pretože všetko čo bolo potrebné nám ním bolo vysvetlené. Sme radi, že sme sa stretli práve s týmto maklérom

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Som veľmi rada, že som si vybrala práve pána Madleňáka, ktorý mi veľmi pomohol pri predaji môjho bytu. Je to naozaj odborník a profesionál. Ďakujem mu za všetky rady a za jeho ľudský prístup. Patrí mu obrovské DAKUJEM.

Hodnotenie: 10/10

super komunikácia, odbornosť

Hodnotenie: 10/10

Rýchlo, kvalitne a spolahlivo

Hodnotenie: 10/10

Úplne profesionálne riadenie obchodu a komunikácia.

Hodnotenie: 10/10

Na jednotku , super prístup , som spokojný

Hodnotenie: 10/10

V osobe pána Madleňáka sa jedná o člopveka, ktorý pristupuje zodpovedne k plneniu si svojich povinností, je znalý veci, odborne zdatný, ústretový, inteligentný tak, ako by mal maklér na trhu pôsobiť. Preto som mu dal v stupnici hodnotenia 10.

Hodnotenie: 10/10

Maklér bol veľmi slušný a odborne zdatný.

Hodnotenie: 10/10

Príjemná spolupráca a veľká ochota

Hodnotenie: 10/10

Ochotne, rýchlo a pružne reaguje, komunikuje telefonicky, e-mailom či osobne. Celkovo slušné vystupovanie a korektné jednanie.

Hodnotenie: 10/10

kvalita poskytnutých služieb na vysokej profesionálnej úrovni.

Hodnotenie: 10/10

S predajom mojej garáže som sa obrátil na RE/MAX. Kontakt na mňa využil pán Peter Madleňák. S jeho prácou som bol nadmieru spokojný.Komunikácia sním bola na vysokej úrovni. Všetky otázky riešil zodpovedne a preukázal pri tom aj odbornú kvalifikáciu dôležitú pre tento druh práce. Srdečne mu za to ďakujem a hodnotím ho maximálnou známkou 10.

Hodnotenie: 10/10

Bol velmi profesionálný,ústretový odborný.Som veľmi spokojná.

Hodnotenie: 10/10
Tel. 0917 131 088
E-mail peter.madlenak@re-max.sk
Web www.remaxfamily.sk
Adresa RE/MAX Family
Podzámska 18
949 01 Nitra, Slovenská republika
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,79 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

 

V realitách som od roku 2005. Práca realitného makléra ma skutočne baví, robím ju preto, že chcem a nie preto, že musím.

Odbornosť, bezpečie, úcta a profesionálny prístup ku klientovi, sú základom mojej práce.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi a realitnými kanceláriami je pomerne veľký, treba si správne vybrať.

Vytváram 3D video obhliadky, využívam profesionálneho fotografa, zvyšujem hodnotu nehnuteľnosti formou Home Stagingu, pracujem na sociálnych sieťach, všetko s jasným cieľom, predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani realitný maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa hovoria referencie spokojných klientov. 

Reality vykonávam hlavne v okrese Nitra, mestských častiach mesta Nitra a to Chrenová, Staré mesto, Zobor a okolitých obciach ako Janíkovce, Krškany, Malý a Veľký Lapáš, Cabaj Čápor, Ivanka pri Nitre, Čechynce, Golianovo, Mojmírovce, Branč, Veľký Cetín, Veľký Kýr, Vinodol, Černík, Komjatice, Lehota, Jarok, Veľké Zálužie, Lužianky, Zbehy, Jelšovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Štitáre, Kolíňany, Pohranice, Jelenec, Nové Sady, Čab, Báb, Výčapy Opatovce, Šurianky, Malé Zálužie, Žirany, Lefantovce atď..

Okrem nehnuteľností na bývanie, sa venujem aj komerčným podnikateľstkým objektom a priestorom, či už výrobným, skladovým, obchodným, reštauračným alebo kancelárskym.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem a porozprávam pri dobrej káve. 

Navštívte aj môj osobný web www.petermadlenak.sk