Podnikanie v RE/MAX: Dobrý nápad!

Publikované: Piatok, 26 August, 2022 - 13:23,

Premýšľate nad vlastným podnikaním?

Aj vy vidíte veľký potenciál v predaji nehnuteľností?

Rozhodnite sa pre úspech. Rozhodnite sa pre RE/MAX!

 

RE/MAX je renomovaná sieť realitných kancelárií, ktorá má dlhoročné skúsenosti s predajom nehnuteľností na Slovensku aj v zahraničí. Našim klientom poskytujeme profesionálne a odborné služby, ktoré sú zamerané na predaj, kúpu a prenájom rezidenčných i komerčných nehnuteľností. Aby sme im poskytli čo najkvalitnejší servis, potrebujeme mať vo svojich radoch tých najlepších partnerov podnikania.

 

Ak chcete podnikať v perspektívnej oblasti, máte radi prácu s ľuďmi, chcete napredovať a pracovať na sebe nielen prakticky, ale aj vedomostne, potom bude pre vás podnikanie v RE/MAX naozaj dobrý nápad!

 

 

Každá práca i vlastný biznis so sebou prináša plusy aj mínusy. Ani u nás nie je všetko ideálne ako vo filme, ale snažíme sa približovať k dokonalosti. Kvalitných partnerov podnikania a predaja si nevyberáme len tak na ulici. Práve naopak! Poctivo si vyberáme a usilujeme sa všimnúť si všetky silné a slabé stránky, ktoré môžu byť prínosné nielen pre vašu vlastnú realitnú kanceláriu, ale aj pre náš spoločný cieľ a v neposlednom rade pre našich klientov.

 

Podnikanie v RE/MAX je založené na princípe franšízingu. My tvrdíme, a roky to aj potvrdzujú, že franšíza znamená opakovaný úspech. Táto forma podnikania je overená, efektívna, bezpečná a prináša výnimočné výsledky. Výhody franšízingu predstavuje najmä používanie mimoriadne známej značky RE/MAX. Okrem toho na vás čaká prepracovaný systém, neustála podpora, jedinečné a zabehnuté know-how, moderné a efektívne vzdelávanie a mnoho, mnoho ďalšieho. Ak chcete vedieť viac, stačí nás len kontaktovať a na ďalšom postupe sa vzájomne dohodneme.

 

Mať vlastnú realitnú kanceláriu pod krídlami silného partnera RE/MAX je naozaj skvelý nápad. Presvedčte sa o tom sami a staňte sa naším kolegom.

 

 

Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás.

Viac článkov o realitách si môžete prečítať na našom realitnom blogu. Ak ste si prečítali článok až do konca a téma vás zaujala a túžite po kariére a lepšom finančnom ohodnotení – s RE/MAX to môžete dosiahnuť.

Podnikajte pre seba ale nie sami. Buďte úspešní, buďte RE/MAX.

Spoločnosť RE/MAX Vám v spolupráci s Finvia Group prináša exkluzívny produkt Hypotéka Plus, s množstvom výnimočných benefitov. Teraz je naozaj ten najlepší čas!

RE/MAX Slovakia

Nadšenie pre maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov je hlavným dôvodom, prečo sieť RE/MAX rastie nepretržite už viac ako 40 rokov. Naša stratégia už uspela vo viac než 110 krajinách sveta - krajinách s odlišnými ekonomickými, kultúrnymi i obchodnými podmienkami.