RE/MAX predáva najviac realít na svete

Tomáš Némethy

Špecializácia - jazyk

  • - Čeština
  • - Angličtina

Špecializácia - typ ponuky

  • - Predaj
  • - Prenájom

Špecializácia - typ nehnuteľnosti

  • - Byty
  • - Domy a vily
  • - Pozemky
  • - Komerčné priestory

Spýtajte sa partnera predaja

Tel. 0949 776 357
E-mail tomas.nemethy@re-max.sk
Web www.techreality.sk
Adresa RE/MAX Techreality
G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza, Slovensko
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,79 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

Profesijné hodnotenie partnera predaja

Skúsenosti

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný partner predaja podľa ISO 17024 Maklér roka 2019 do 26 rokov Top Club Bronze Realitný profesionál 1

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

So spoluprácou s vašim maklérom sme boli veľmi spokojní. Všetky poskytované služby a informácie boli rýchlo vybavené. Komunikácia bola bezchybná. Oceňujeme aj ochotu a spoľahlivosť.

Hodnotenie: 10/10

Boli sme veľmi spokojní so službami, ktoré nám pán Tomáš Némethy poskytol, vždy bol veľmi ochotný, vyšiel nám v ústrety, komunikácia s ním bola na profesionálnej úrovni, snažil sa nám poradiť, jeho ľudskosť a úprimnosť naozaj oceňujeme. Veľmi milý, mladý muž, s obrovským potenciálom.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

bez problémov, spokojnosť

Hodnotenie: 10/10

Bol som nadmieru spokojny.Mozem len odporucat dalsim zaujemcom.Bol vzdy k dyspozicii ked som potreboval ake kolvek info ku kupe nehnutelnosti.

Hodnotenie: 10/10

Pán maklér bol maximálne profesionálny,ústretový a splnil všetky požiadavky,ktoré som aj očakávala.Z mojej strany 100%

Hodnotenie: 10/10

S realitným maklérom p.Tomášom Némethym sme boli absolútne spokojní, poskytuje služby na vysokej odbornej úrovni s profesionálnym a zároveň veľmi ľudským prístupom. Vyjadrujeme veľkú spokojnosť a do budúcna určite vieme na koho sa obrátime v prípade potreby realitných služieb. Ešte raz veľká vďaka.

Hodnotenie: 10/10

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup

Hodnotenie: 10/10

Spoľahlivosť, ochota, mal som prehlad o všetkom, a bol som maximálne spokojný so službami, dosiahli sme predajnú cenu nad moje očakávania.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 9/10
Tel. 0949 776 357
E-mail tomas.nemethy@re-max.sk
Web www.techreality.sk
Adresa RE/MAX Techreality
G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza, Slovensko
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,79 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

 

Kupujete/Predávate dom, byt, pozemok či chatu? Hľadáte niekoho kto sa Vám bude s plným nasadením venovať? Chcete aby za Vás niekto vyriešil všetky náležitosti spojené s predajom/kúpou/prenájmom Vašej nehnuteľnosti?

Máte otázku ohľadom bývania, nehnuteľností ktorú nemáte zodpovedanú?
Rád Vám poradím, pomôžem v každej otázke týkajúcej sa nehnuteľnosti.

K predaju nehnuteľnosti pristupujem s profesionalitou a zároveň hlbokým zapálením, Vaša nehnuteľnosť v mojom sprostredkovaní bude na trhu perfektne odprezentovaná, nielen na portáloch venujúcich sa predaju nehnuteľnosti. Mojou službou nieje fotenie telefónom a šupnutie ponuky na internet a plytký nepremyslený popis. Vaša nehnuteľnosť je hodná viac! Celý proces výhodného predaja obnáša omnoho viac. Byt, dom, chata či pozemok nie je hocaký tovar za pár korún. Zaslúži si Vašu plnú pozornosť alebo plnú pozornosť realitného makléra, ktorý sa jej bude venovať, prezentovať ju. Vašu nehnuteľnosť vyšperkujem aby sa ukázala v tom najlepšom svetle. Skôr ako zoberiem klienta na obhliadku budeme vedieť informácie: Kto je to? Vie kam volá? Má relevantný záujem? Čo ho zaujalo? Ako má vyriešené financovanie? Ako dlho hľadá?....  Ja pre Vás klienta preverím pred tým než ho zoberiem do Vášho milovaného príbytku, nebudú Vás otravovať zbytočný obhliadky s tzv."realitnými turistami". Budete vidieť reálnych záujemcov. Marketing nehnuteľnosti je dôležitý pre čo najvýhodnejší predaj Vašej nehnuteľnosti. Viete čo, ako, kde dobre uverejňovať aby ste našli najlepšieho kupujúceho?  Na obhliadke nehnuteľnosti treba viac ako strohé "tu je kuchyňa..." Záujemcovi treba ukázať že chce Vašu nehnuteľnosť, vzbudiť v ňom záujem!   

Viac Vám poviem buď telefonicky alebo osobne a ukážem Vám ako najlepšie zhodnotiť Váš majetok.

Kupujete nehnuteľnosť a chcete zostať v bezpečí, neprísť o Vaše ťažko zarobené financie, výhodne kúpiť a mať pokojný spánok?

Mám pre Vás návrh novej služby v našej lokalite "Dopytového makléra". Pri kúpe nehnuteľnosti budem spravovať celú transakciu aby obchod prebehol hladko, Vaše peniaze ochránim najviac ako je to možné. Postarám sa o celý proces spojený s kúpou nehnuteľnosti, od nájdenia, rokovania o cene, kontroly právneho stavu, kontroly nedoplatkov, kontroly celej nehnuteľnosti, vyhotovenie/kontrola kúpnych zmlúv, dohliadnutie na prevod na katastri, odovzdanie nehnuteľnosti, súčinnosť pri prehlásení energií. To sú samozrejme len hlavné body práce Dopytového makléra. Nezáväzne sa mi ozvite a dostanete viac informácii ako? kde? kedy? akým spôsobom? kúpiť nehnuteľnosť bezpečne. Kúpa nehnuteľnosti je veľká investícia, možno jedna z najväčších vo vašom živote, preto pozorne zvážte ako si ochránite vaše prostriedky a kúpu.

Neváhajte a nezáväzne ma oslovte ma či už telefonicky alebo mailom na hore uvedenom kontakte.

S pozdravom

Váš osobný realitný maklér
Tomáš