Chcem vlastniť kanceláriu

Aj vy sa môžete stať súčasťou úspechu spoločnosti RE/MAX. Unikátny systém franšízy spoločnosti RE/MAX poskytuje slobodu majiteľa nezávislej kancelárie a zároveň podporu a výhody silnej medzinárodnej firmy, svetovej i slovenskej jednotky v obore realít.

Chcem si dohodnúť informačnú schôdzku so zástupcami spoločnosti RE/MAX

 

Podnikajte PRE SEBA, ALE NIE SAMI!

Podnikanie prináša slobodu a partnerstvo a so značkou RE/MAX vám prináša iba výhody.


Vyberte prosím, do ktorej skupiny záujemcov patríte:
1. Nepodnikám, ale chcel by som začať
2. Podnikám, ale v inom odbore
3. Podnikám v odbore realít (alebo som maklérom)


Nepodnikám, ale chcel by som začať

Podnikanie prináša množstvo výhod i zdanlivých nevýhod. Na slovenskom trhu je však dnes pre podnikateľov ťažké nájsť fungujúci model podnikania. Aj keď sa štát snaží podnikateľa podporovať, jediné, na čo sa môžete skutočne spoľahnúť, ste vy sám / a. Tu sú uvedené niektoré dôvody pre a proti podnikaniu:

Pre

 • Úplná sloboda v rozhodovaní a odmeňovania seba samého.

 • Nič vás nelimituje, neexistujú hranice vášho úspechu (sky is the limit.

 • Možnosť čerpať dovolenku nad rámec zákonom daných limitov.

 • Možnosť neporovnateľne väčších príjmov v porovnaní so zamestnaneckým pomerom.

 • Nezávislosť na sociálnej politike štátu alebo zamestnávateľovi.

 • Možnosť naplno rozvinúť svoje schopnosti a zručnosti.

 • Možnosť splniť si svoje ciele a predsavzatia.

 

Proti

 • Neistota zárobku spojená so zvykom dostávať každý mesiac mzdu.

 • Neistota spočívajúca vo výbere odvetvia, v ktorom budete podnika.

 • Ste na to sami, ste jediným aspektom, ktorý vás delí od úspechu, či neúspechu.

 • Počiatočná investícia - nie ste si istí, či investujete správne.

 • Biznis sa vám môže pri akomkoľvek výkyve trhu zrúti.

 • Počiatočné záväzky sa kopia a vy ste ešte nič nezarobili.

 

V čom vám podnikanie pod značkou RE / MAX pomôže?

 • Neistota zárobku spojená so zvykom dostávať každý mesiac mzdu - v tom vám systém RE/MAX bohužiaľ nedokáže pomôcť, je to otázka nastavenia vašej mysle. To, že podnikanie s RE/MAX funguje, môžu potvrdiť desiatky úspešných majiteľov kancelárií RE/MAX. Radi vám s nimi dohodneme schôdzku.

 • Neistota spočívajúca vo výbere odvetvia, v ktorom budete podnikať - reality sú základnou ľudskou potrebou a veľmi zaujímavým odborom pre podnikanie s obrovským potenciálom rastu. Systém RE/MAX vás o tom presvedčí.

 • Ste na to sami, ste jediným aspektom, ktorý vás delí od úspechu, či neúspechu - v tomto vám dokáže systém RE/MAX pomôcť, môžete sa o nás oprieť.

 • Počiatočná investícia - nie ste si istí, či investujete správne - síce nezaplatíme za vás, ale povieme vám, ako správne s počiatočnou investíciou naložiť tak, aby došlo k jej rýchlej návratnosti.

 • Biznis sa vám môže pri akomkoľvek výkyve trhu zrútiť - systém RE/MAX dokáže (vďaka sile značky a vďaka know-how, ktorým disponuje) výkyvy trhu značne utlmiť a naopak vám pomôcť tieto prepady využiť k vlastnému prospechu. V rokoch (2008-2010) počas takzvanej realitnej krízy v Slovenskej republike, keď trh klesol v priemere o 8%, bol napriek tomu rast RE/MAX medziročne o 10 - 60% vyšší.

 • Počiatočné záväzky sa kopia a vy ste ešte nič nezarobili (máte záväzky v tovare, voči prípadným zamestnancom, prenájom priestorov atď.) - systém RE/MAX vás nenúti k veľkým mesačným záväzkom. Naopak, záväzky pomáhame optimalizovať a povieme vám, kedy si tieto záväzky môžete dovoliť platiť. Je to vďaka obrovským nákladovým synergiám, ktorými RE/MAX (vďaka svojej veľkosti) disponuje.

 

Tu vidíte, že riziká podnikania možno do značnej miery znížiť, keď budete podnikať na seba, ale nie sami.
Chcem si dohodnúť informačnú schôdzku so zástupcami spoločnosti RE/MAX


Podnikám, ale v inom odbore

Viete, s akými úskaliami sa v podnikaní stretávate. Sloboda a relatívna nezávislosť plynúca z podnikania je pre vás dostatočne silnou motiváciou. Presne takýchto ľudí spoločnosť RE/MAX hľadá a ponúka im veľmi zaujímavý systém.

Zaujímajú vás reality?
Má váš odbor niečo spoločné s realitami?
Má niekto vo vašom okolí niečo spoločné s realitami a vy mu veríte?

Ak ste aspoň na jednu z vyššie uvedených otázok odpovedali "ÁNO", má vám spoločnosť RE / MAX čo ponúknuť.

 

REALITY

Trh s realitami zaznamenal v posledných rokoch niekoľko dôležitých zmien:

 • V poslednom roku prevláda ponuka nad dopytom.

 • Naplno sa rozbehla konsolidácia trhu, kedy víťazia tí veľkí a rýchli a prehrávajú tí malí a pomalí.

 • Stavebný boom zastal, pretože bol nasýtený dopyt po developerských projektoc.

 • Veľa malých realitných kancelárií zmizlo z trhu a veľkí hráči si odhryzli väčší koláč z realitného trhu.

 • Spoločnosť RE/MAX narástla v v počte obchodov v čase takzvanej "krízy" o 30%. Bolo to hlavne vďaka obrovskému nárastu trhového podielu.

 

Vedeli ste napríklad, že:

Veľkosť slovenského trhu s nehnuteľnosťami je cez 1,60 miliardy Euro - počítané v cenách zobchodovaných nehnuteľností ročne?
iba cca 40% percent z týchto obchodov realizujú realitné kancelárie?
priemerné výšky provízií v kancelárií RE/MAX sú približne 4% z obstarávacej ceny nehnuteľnosti?

 

Poďme si urobiť jednoduchú matematiku

Cieľom spoločnosti RE/MAX je získať 30% podiel na trhu - 30% zo 1,6 miliardy je 480 miliónov v cenách zobchodovaných nehnuteľností. Ak si spočítame 4% z danej sumy (čo sú potencionálne provízie), dostaneme sa k číslu 19 200 000 EUR.

Vzhľadom k tomu, že naším ďalším cieľom je mať približne 100 kancelárií, bude priemerný obrat na kanceláriu približne 192 tis. EUR ročne. A to je len začiatok. Kto hovorí, že si nemôžeme odtrhnúť napríklad 60% trhu?

Zaujíma Vás podnikanie s takýmto veľkým potenciálom?

 

Ak áno, dohodnite si schôdzku
Chcem si dohodnúť informačnú schôdzku so zástupcami spoločnosti RE/MAX


Podnikám v odbore realít (alebo som maklérom)

Čo práve vám môže RE/MAX ponúknuť? Niečo, čo sami nemáte a čo pre vás môže znamenať konkurenčnú výhodu a posunutie vášho súčasného podnikania výrazne vpred.

Sila značky - viac ako 75% ľudí v Slovenskej republike RE/MAX pozná. Môžete namietnuť, že aj vy ste na svojom lokálnom trhu dobre zavedení. Ale čo za hranicami lokálneho trhu? Dostávate biznis z týchto oblastí?

Globálny, národný a miestny marketing - značka RE/MAX má obrovskú marketingovú podporu. Nikto v celej Slovenskej republike (v kumulovaných číslach) neinvestuje do marketingu toľko ako RE/MAX. Využívame televízne reklamy a v roku 2011 bol RE/MAX napríklad sponzorom kvalifikácie na Majstrovstvá Európy vo futbale. Chcete využívať tak silnú marketingovú podporu?

Sila distribúcie - RE/MAX sa nachádza na celom území Slovenskej republiky. Vďaka povinnej spolupráci tak môžete zobchodovať takmer každú nehnuteľnosť a uspokojiť každý dopyt po nehnuteľnostiach i mimo svoj lokálny trh. Ako jediná realitná spoločnosť pôsobíme vo viac ako 35 krajinách Európy.

Know-how - RE/MAX disponuje desiatkami rokov prevereným know-how. To je úzko naviazané na prepracovaný systém vzdelávania v rámci celej spoločnosti. Naša RE/MAX Akadémia ponúka mnoho tréningových programov. RE/MAX ďalej ponúka trojstupňový kariérny model vzdelávania, na ktorého konci sa maklér môže stať certifikovaným realitným maklérom podľa celoeurópsky uznávanej normy ISO. Pýtate sa, ako vás môže vzdelávanie posunúť vpred? Napríklad program Succeed zdvihol priemernú produkciu maklérov o 84%.

Systém odporúčaných dodávateľov - spoločnosť RE/MAX ponúka množstvo nástrojov, ktoré zvyšujú obraty kancelárií, a starajú sa aj o optimalizáciu nákladov. Preto sme veľmi hrdí na náš program schválených a odporúčaných dodávateľov. Napríklad ceny dohodnuté u nášho odporúčaného telefónneho operátora sú jedny z najlepších na trhu.

Chcete vedieť, ako presne funguje systém vzdelávania v spoločnosti RE/MAX? Ako funguje náš nový IT systém? Ako generovať peniaze z doplnkových služieb? Ako efektívne naberať makléra? Aké sú aktuálne čísla z trhu, alebo ako vám môže RE/MAX pomôcť zarábať viac?

Dohodnite si s nami nezáväznú schôdzku - stačí vyplniť a zaslať formulár nižšie.