Novinky

RE/MAX získal ocenenie Slovak Superbrands Award 2020

Slovneskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti RE/MAX na Slovensku cenu Slovak Superbrands Award 2020. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

 

RE/MAX flotila sa od piatka rozrástla

Od dnes môžete stretnúť v uliciach po celom Slovensku našich partnerov predaja v nových autách zn. Audi s logom RE/MAX . Vozový park RE/MAX sa tak opäť rozrástol. Staňte sa aj Vy úspešným realitným partnerom predaja RE/MAX a získajte výhody nadnárodnej značky. Sme pripravení poskytnúť vám podporu, ktorú potrebujete k úspechu. Napríklad aj šetrením nákladov na leasing novučičkého auta.

auto flotila RE/MAX

 

RE/MAX Europe vás pozýva na #reucon18 v Amsterdame!

convention 10 realitný makléri

Tohtoročné convention vám ponúka: 16 miestností pre praktické učenie, 3770 štvorcových metrov pre vytváranie sietí a skúsenosti s inováciami, viac ako 20 rečníkov a viac ako 30 workshopov, aby ste získali nové nápady na dosiahnutie vašich najvyšších cieľov!

Ale aby ste získali toto všetko za najnižšiu cenu, je najlepší čas na to, aby ste si kúpili lístok! Ceny sa zvýšia po 5. júla 2018. Preto konajte rýchlo a ušetríte 230 EUR na vašom lístku. 

Stránky