Novinky

RE/MAX flotila sa od piatka rozrástla

Od dnes môžete stretnúť v uliciach po celom Slovensku našich maklérov v nových autách zn. Audi s logom RE/MAX . Vozový park RE/MAX sa tak opäť rozrástol. Staňte sa aj Vy úspešným realitným maklérom RE/MAX a získajte výhody nadnárodnej značky. Sme pripravení poskytnúť vám podporu, ktorú potrebujete k úspechu. Napríklad aj šetrením nákladov na leasing novučičkého auta.

auto flotila RE/MAX

 

RE/MAX Europe vás pozýva na #reucon18 v Amsterdame!

convention 10 realitný makléri

Tohtoročné convention vám ponúka: 16 miestností pre praktické učenie, 3770 štvorcových metrov pre vytváranie sietí a skúsenosti s inováciami, viac ako 20 rečníkov a viac ako 30 workshopov, aby ste získali nové nápady na dosiahnutie vašich najvyšších cieľov!

Ale aby ste získali toto všetko za najnižšiu cenu, je najlepší čas na to, aby ste si kúpili lístok! Ceny sa zvýšia po 5. júla 2018. Preto konajte rýchlo a ušetríte 230 EUR na vašom lístku. 

RE/MAX Slovakia sa môže pýšiť najlepším vzdelávacím systémom pre maklérov.

Do nášho vzdelávacieho systému spadajú rôzne školenia. Jedno z nich sa konalo 16.6.2018 v Hoteli Chopin v Bratislave, ktorého hlavnou témou bola meniaca sa legislatíva.

Tohto fantastického školenia sa zúčastnilo viac ako 70 maklérov.

Jednou zo základných úloh maklérov v sieti RE/MAX je “byť v obraze”. Vďaka JUDr. Margite Medveczkej sme zas múdrejší o poznatky v oblasti právneho minima.

Stránky